Polska - Dekoracje ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Blumfeldt Savona, fontanna solarna, 2,8 W, tworzywo Polyresin, 5-godzinny czas pracy akumulatora, oś

Blumfeldt Savona, fontanna solarna, 2,8 W, tworzywo Polyresin, 5-godzinny czas pracy akumulatora, oś

PL 459.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3055104

Opis

QR CODE

Dzięki fontannie solarnej Savona firmy Blumfeldt ogród, balkon i salon zmienią się w oazę relaksu wskutek połączenia łagodnie płynącej wody, nastrojowego oświetlenia i pięknej imitacji kamienia.zaopatrzona w panel słoneczny i technologię SunRiver, Savona działa całkowicie niezależnie od zewnętrznego źródła zasilania, a dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu może funkcjonować choćby do 5 godzin bez światła słonecznego.


Dzięki zastosowaniu materiału Polyresin fontanna solarna jest nie tylko elementem przyciągającym wzrok, lecz jest też odporna na mróz i szczególnie wytrzymała. Pomimo swojej relatywnie niedużej wagi stoi jednostajnie nawet przy wietrznej pogodzie.


Oprócz łagodnego szumu wody Savona cechuje się wbudowanym oświetleniem LED, które stylowo eksponuje ją w każdym miejscu, w którym stoi. W mieszkaniu oprócz efektu odprężenia gwarantuje także pozytywne działanie zdrowotne: Nawilża samoczynnie powietrze, poprawia klimat w pomieszczeniu i pozwala na luźne oddychanie.


Aby wodny balet nigdy się nie skończył, dzięki koncepcji LoopFlow zużycie mocy wynosi zaledwie 2,8 W, co gwarantuje ciągłą cyrkulację wody.Dla atmosfery orzeźwiającego relaksu w środku i na zewnątrz: fontanna solarna Savona firmy Blumfeldt to trwałe rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów stylowego baletu wody.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane