Polska - Dekoracje ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Blumfeldt Westeros piec ogrodowy piec tarasowy na drewno stalowy czarny (4260486159449)

Blumfeldt Westeros piec ogrodowy piec tarasowy na drewno stalowy czarny (4260486159449)

PL 819.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3055097

Opis

QR CODE

Od dziś będzie gorąco - przynajmniej w ogrodzie lub na tarasie, ponieważ piec ogrodowy Blumfeldt Westeros promieniuje o chłodnej porze błogim ciepłem. Za sprawą pieca kominkowego Blumfeldt Westeros prosto wyczarujesz przytulny nastrój przy migoczącym ogniu.


Wesoło tańczące płomienie w palenisku o średnicy 45 sprawią,momentalnie zrobi się przyjemniej w ogrodzie lub na balkonie w dodatku o chłodnej porze. Blacha stalowa o grubości co najmniej 0,5 mm zagwarantuje stabilność piecowi opalanemu drewnem, promieniując równomiernie ciepłem we wszystkich kierunkach.


Czarna, ogniotrwała warstwa nadaje Westeros rustykalny charakter, wyeksponowany ponadto przez korzystnie zaprojektowany kominek. Podwyższona komora paleniska chroni jednocześnie powierzchnię trawiastą jak i nawierzchnię tarasu.


Uzyskany prześwit można bezpośrednio użyć do przechowywania drewna opałowego. Bezpieczne ognisko dające przyjemne ciepło i migoczące płomienie. Przytulny piec ogrodowy Blumfeldt Westeros.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane