Polska - Dekoracje ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Waldbeck Tomato Power Planter pojemnik do hodowli roślin 75x130x35cm 3-poziomowa podpora PP mobilny

Waldbeck Tomato Power Planter pojemnik do hodowli roślin 75x130x35cm 3-poziomowa podpora PP mobilny

PL 269.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3055102

Opis

QR CODE

Lato, pora świeżości! Pojemnik do uprawy roślin Waldbeck Power Planter zamieni twój balkon albo taras w ogród, w którym dojrzewają soczyste, pachnące pomidory, słodki groszek lub jędrne kalarepy. Czy to do celów kulinarnych, jako świeża przekąska, czy też żeby wraz z dziećmi móc obserwować roślinę od momentu posiania ziarna do wydania owoców - z pojemnikiem do hodowli roślin Power Planter t o żaden problem.


starczy rozpakować towar i napełnić 65x25x30 cm pojemnik ziemią, a następnie wysiać nasiona pomidorów. 3-poziomowa podpora, stopniowo powiększalna do wysokości 100 cm, daje roślinom potrzebne podparcie od momentu zasiania, przez kwitnienie, aż do osiągnięcia dojrzałości.


W celu ochrony bryły korzeniowej przed uszkodzeniami spowodowanymi wodą stojącą, pojemnik wyposażony został w inteligentny system nawadniania. Tak więc rośliny są podlewane bezpośrednio przy glebie i mogą z niej bezpośrednio pobierać wodę.


Zintegrowany uchwyt i dwie rolki umożliwiają dowolne umiejscawianie tego mini ogrodu. Pakiet witamin z pojemnika Waldbeck Power Planter - świeże warzywa i kwitnące rośliny z własnego balkonu. Dla tych, którzy pragną powiększyć swój ogród na balkonie: pojemnik z kratką na pnącza,2-częściowy komplet podpór (nr.kat.: 10031365), pojemnik do uprawy ziemniaków (nr.


kat.: 10031367), donica do hodowli ziół i truskawek (nr. Kat.: 10031368)

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane