Polska - Oczka wodne i akcesoria - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Blumfeldt Lemuria fontanna ogrodowa pojemniki na rośliny aranżacja wodna pompa 30W 10m kabelwodotrys

Blumfeldt Lemuria fontanna ogrodowa pojemniki na rośliny aranżacja wodna pompa 30W 10m kabelwodotrys

PL 909.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3062429

Opis

QR CODE

Mistyczny, wodny świat do w ogrodzie, salonie, oranżerii albo na tarasie za sprawą wodotrysku Blumfeldt Lemuria. Urzekające połączenie kaskady wodnej, futurystycznych form i zielonych roślin w pojemnikach pozwala poddać się na nowo magii zatopionego kontynentu.Odpoczynek przy łagodnie szemrzącej, dekoracyjnej fontannie Blumfeldt Lemuria sprawia podwójną przyjemność.


Wodotrysk o trzech poziomach poziomach generuje mistyczną atmosferę: podczas gdy z najwyższego poziomu woda spływa szeroką kaskadą, na dwóch dolnych piętrach rośliny i kwiaty pysznią się jak zielone oazy.


Wraz z prostymi, kubistycznymi kształtami fontanny niemal ożywa na nowo część zatopionego kontynentu, dostarczając miłych wrażeń wizualnych i akustycznych. Tworzona z metalu fontanna Lemuria, jest bardzo trwała i wytrzymała na oddziaływanie warunków atmosferycznych.


Pokryta lakierem ochronnym nie matowieje i nieprzeciętnie komponuje się z z istniejącą aranżacją ogrodu lub wnętrza. Produktywna, 30-watowa pompa, zapewnia ciągły obieg wody. Delikatny plusk wody wywiera nad wyraz uspokajający efekt i orzeźwia otoczenie.


wyjątkowo długi, 10-metrowy przewód, umożliwia luźne pozycjonowanie wodotrysku Blumfeldt Lemuria. Wszystkie części są niepodatne na wpływ warunków pogodowych, dzięki czemu fontanna może śmiało pozostawać na zewnątrz, choćby przy niepogodzie.Z ogrodową fontanną Blumfeldt Lemuria - czarowną kompozycją z roślin, futurystycznych form i wody - przekształcisz swój ogród albo mieszkanie w mistyczną oazę relaksu.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane