Polska - Oczka wodne i akcesoria - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - gavarnie fontanna ścienna led 37,5 x 89,5 x 9 cm owalna 6 w pompa ip 67 marki Blumfeldt

gavarnie fontanna ścienna led 37,5 x 89,5 x 9 cm owalna 6 w pompa ip 67 marki Blumfeldt

PL 589.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3062421

Opis

QR CODE

Płynne przejścia – kiedy choćby ściana płynie... Fontanna ścienna Gavarnie marki Blumfeldt to znakomite połączenie kamienia, wody i światła. Nagie ściany staną się tryskającymi źródłami odprężenia.Odkryj na nowo wzornictwo ścian: Fontanna wodna Gavarnie marki Blumfeldt to alternatywa dla obrazu lub zawieszki ściennej o imponującym efekcie 3D.


Delektuj się odmianą: Tryskająca woda ścieka pofałdowaną powierzchnią owalnej fontanny w dół i przynosi ukojenie dla ciała i duszy. Nawilża także powietrze i udoskonala klimat w pomieszczeniu. Przyłącze wody jest niepotrzebne, ponieważ fontanna posiada swój własny zbiornik oraz energooszczędną pompę cyrkulacyjną o mocy 6 W.


innowacyjna mieszanka składająca się z tworzywa Polyresin, 49% kamienia naturalnego nadaje fontannie wygląd kamienia naturalnego, dużą stabilność i niepodatność na warunki atmosferyczne. Dodatkowy nastrój formuje oświetlenie LED, którego światło odbija się w wodzie i rozświetla romantycznie ciemność.Zrób ze swej ściany symfonię elementów światła, wody i kamienia.


Fontanna wodna Gavarnie firmy Blumfeldt nada stałym formom płynny zarys.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane