Polska - Oczka wodne i akcesoria - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - lakeside power odmulacz stawowy 1400 w 18 kpa 35 l zbiornik szary marki Waldbeck

lakeside power odmulacz stawowy 1400 w 18 kpa 35 l zbiornik szary marki Waldbeck

PL 569.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3062419

Opis

QR CODE

Czysty staw, szczęśliwe ryby: dzięki koszowi zbiorczemu odmulacza stawowego Lakeside Power marki Waldbeck czyszczenie stawu lub basenu będzie jeszcze bardziej proste i efektywne.Kosz zbiorczy – jako praktyczny osprzęt do odmulacza stawowego Lakeside Power producenta Waldbeck – pomaga w prędki i prosty sposób w czyszczeniu stawu.


Zassana brudna woda jest przy tym spłukiwana przez wąż odpływowy bezpośrednio do kosza i tam oczyszczana ze wszystkich większych skażeń, takich jak liście, ściółka albo nieznaczne gałęzie. Odfiltrowana w ten sposób woda może zostać zgromadzona w koszu o obszerności 30 l albo skierowana ponownie bezpośrednio do stawu przez otwór spustowy.


skategoryzowane obszerniejsze skażenia można łatwo wyjąć wraz z wkładem filtracyjnym i wyrzucić na kompost albo do kosza na śmieci.Czysty staw w mgnieniu oka. Dzięki koszowi zbiorczemu odmulacza stawowego Lakeside Power firmy Waldbeck czyszczenie stawu albo basenu będzie widocznie prostsze.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane