Polska - Oczka wodne i akcesoria - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - niagara fontanna ścienna led 37x88x9 cm pompa optyka kamienia naturalnego marki Blumfeldt

niagara fontanna ścienna led 37x88x9 cm pompa optyka kamienia naturalnego marki Blumfeldt

PL 729.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3062423

Opis

QR CODE

Płynne przejścia – kiedy choćby ściana płynie... Fontanna ścienna Niagara firmy Blumfeldt to nadzwyczajne połączenie kamienia, wody i światła. Nagie ściany staną się tryskającymi źródłami odprężenia.Odkryj na nowo wzornictwo ścian: Fontanna wodna Niagara producenta Blumfeldt to alternatywa dla obrazu lub zawieszki ściennej o imponującym efekcie 3D.


Delektuj się odmianą: Tryskająca woda ścieka pofałdowaną powierzchnią fontanny w dół i przynosi ukojenie dla ciała i duszy. Nawilża także powietrze i polepsza klimat w pomieszczeniu. Przyłącze wody jest niepotrzebne, ponieważ fontanna posiada swój własny zbiornik i energooszczędną pompę cyrkulacyjną o mocy 2 W.


innowacyjna mieszanka składająca się z tworzywa Polyresin, 49% kamienia naturalnego nadaje fontannie wygląd kamienia naturalnego, dużą stabilność i niepodatność na warunki atmosferyczne. Dodatkowy nastrój formuje oświetlenie LED, którego światło odbija się w wodzie i rozświetla romantycznie ciemność.Zrób ze swojej ściany symfonię komponentów światła, wody i kamienia.


Fontanna wodna Niagara marki Blumfeldt nada stałym formom płynny zarys.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane