Polska - Oczka wodne i akcesoria - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Reflektor ogrodowy ADA IP44 czarny aluminium GU10 INSPIRE (3276005708556)

Reflektor ogrodowy ADA IP44 czarny aluminium GU10 INSPIRE (3276005708556)

PL 59.99 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3062472

Opis

QR CODE

Reflektor ogrodowy ADA oświetli przydomową przestrzeń. Jego ascetyczna forma sprawia, że jest optymalny do każdej aranżacji. Dzięki możliwości zamiany żarówek to Ty decydujesz, jaka barwa światła i jej jasność będą najlepsze do Twojego ogrodu.


Reflektor zasilany jest elektrycznie, więc włączasz go wtedy, gdy tego Ci potrzeba. Konkretna kompozycja i uszczelka powodują, że jest oporny na różne warunki, takie jest deszcz, woda ze zraszaczy albo mróz.


dodatkowo zrównoważony szpikulec sprawia,z łatwością wbijesz reflektor nawet w twardą ziemię. Ruchoma obudowa pozwoli Ci na skierowanie strumienia światła w dowolną stronę. Jeżeli zależy Ci na oświetleniu wielu punktów, możesz zamontować kilka reflektorów.


W tym celu starczy zespoić je przy pomocy rozdzielni elektrycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągniesz efekt, który zachwyci magicznym urokiem różnorodnej gry świateł i cieni.

Leroy Merlin
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane