Polska - Oczka wodne i akcesoria - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Waldbeck Aquaklar, zestaw filtrów ciśnieniowych do stawu, oczyszczacz UV-C 11 W, pompa 35 W, wąż 5 m

Waldbeck Aquaklar, zestaw filtrów ciśnieniowych do stawu, oczyszczacz UV-C 11 W, pompa 35 W, wąż 5 m

PL 729.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3062427

Opis

QR CODE

pakiet filtrów ciśnieniowych do stawu Waldbeck Aquaklar chroni systemy wodne przed zarazkami i glonami i przekonuje łatwością obsługi i wieloma opcjami podłączenia.komplet filtrów ciśnieniowych do stawu Waldbeck Aquaklar to sprawny system filtrów i pomp do usuwania glonów, zarazków i bakterii ze stawów ogrodowych.


Pompa głębinowa o maksymalnej objętości 2 metrów transportuje do urządzenia oczyszczającego, które zabija bakterie i pozbawia wodę zarazków za pomocą światła UV-C i bez dodatków chemicznych, aż 2300 litrów wody na godzinę.


Kosz filtracyjny o produktywności filtracyjnej 9000 l / h należy umieścić w odległości dwóch metrów od brzegu stawu. Ten komplet pasuje do stawów z rybami oraz do stawów bez ryb. Woda nie powinna przekraczać 3000 lub 6000 litrów.


W celu nietrudnego podłączenia do zestawu filtrów do stawu przystępne są najróżniejsze adaptery, w tym pierścienie uszczelniające, umożliwiające połączenie węży 19, 25, 32, 38 mm - 3/4 ", 1", 1-1 / 4 ", 1-1 / 2".


Wąż łączący z zaciskami zagwarantuje niezawodne połączenie obu maszyn.Już dość było mętnej wody: filtr ciśnieniowy Waldbeck Aquaklar do stawu bez chemikaliów zniszczy glony, zarazki i bakterie.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane