Polska - Środki i akcesoria przeciwko owadom - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Tickless Odstraszacz kleszczy active green. odstraszacz na kleszcze dla aktywnych. (5999566450952)

Tickless Odstraszacz kleszczy active green. odstraszacz na kleszcze dla aktywnych. (5999566450952)

PL 179.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 15 odsłon ID #4680220

Opis

QR CODE
Odstraszacz kleszczy TickLess ACTIVE GREEN na nogę albo jako opaska (Run POD przeciw kleszczom)
TickLess Active Green to odstraszacz na kleszcze dla osób aktywnych lubiących swobodę podczas biegania czy spacerów. Niech przestanie ograniczać Cię myśl o wszędobylskich kleszczach. TickLess Active przytwierdza się do sznurówki obuwia jak run pod- urządzenie jest zrównoważenie przymocowane do buta tak byś nie zgubił/a go nawet w trakcie najszczególniej wymagających ćwiczeń w gęstwinie leśnego runa. Jest ultralekki i niewyczuwalny, dzięki czemu nie przeszkadza w bieganiu i nie wpływa na kadencję biegu.


Dlaczego montaż do buta? TickLess Active powstał z myślą o osobach aktywnie przemierzających leśne ścieżki i szlaki. Kleszcze na ogół koncentrują się i "polują" usadowione na niskiej roślinności przy często uczęszczanych przez ludzi i zwierzęta ścieżkach leśnych i śródłąkowych. Montaż odstraszacza przeciw kleszczom TickLess Active Green do buta skutecznie odstrasza kleszcze i sprawi, że staniesz się dla nich niewidoczny. Możesz zamontować go też na dłoni do gumki jako opaskę na kleszcze na rękę.

Jak działa TickLess Run?
Urządzenie emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz, które odstraszają kleszcze blokując główny narząd seksowny kleszczy (narząd Hallera) powodując ich dezorientację i "ślepotę". Emitowane przez urządzenie impulsy są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych, dzięki temu bez przeszkód możesz biegać ze swym czworonogiem. TickLess wykazuje produktywność w ochronie przed pchłami. TickLess nie wykorzystuje substancji toksycznych/chemicznych i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi (w tym kobiet w ciąży, znikomych dzieci, osób z rozrusznikiem serca itp.) i dla zwierząt domowych.

Niewidoczny dla kleszczy, widoczny przy drodze!
Tickless Active Green posiada soczyście zielony kolor, któryzbratasz do sportowej odzieży. Urządzenie ma funkcję nocnej lokalizacji - migającą diodę, która sprawi, iż będziesz widoczny/a w trakcie nocnych biegów. Może być stosowany jako uzupełnienie obowiązkowego wyposażenia nocnego w trakcie biegów górskich i przełajowych.
Wolisz inny kolor?
Dlaczego TickLess Active?
 • TickLess Active emituje silniejszy sygnał i chroni przed kleszczami i pchłami jeszcze skuteczniej (promień ~2,5m).
 • Jest ultralekki
 • Jest specjalnie zaprojektowany z myślą o biegaczach
 • Jest oporny na zachlapania
 • ma akumulator, który możesz wielokrotnie naładować (~300 cykli ładowania, brak efektu pamięci, aktywność do 20 dni po naładowaniu).
 • Montowany jest do sznurówki buta
 • posiada funkcję nocnej lokalizacji.
 • Odstraszacz kleszczy sprawdzi się dla dorosłych jak w dodatku starszych dzieci (powyżej 2 r.ż.).
  Ogranicza szansę na zakażenie się groźnymi chorobami (borelioza, odkleszczowe zapalenie opo mózgowych i inne).
 • © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.
Odstraszanie
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane