Polska - Serwisy kawowe i herbaciane - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Komplet kawowy Marble 250 ml 12-elementowy AMBITION (5904134291875)

Komplet kawowy Marble 250 ml 12-elementowy AMBITION (5904134291875)

PL 98.58 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #1721013

Opis

QR CODE

zestaw kawowy 250 ml 12-częściowy z serii Marble, firmy Ambition. Marmur, od wieków kojarzony z królewskimi pałacami, bogactwem i przepychem dzisiaj króluje w naszych wnętrzach, dodając im elegancji i elitarnego charakteru.


specyficzny wzór pojawia się w różnych wersjach kolorystycznych: od naturalnej bieli albo grafitowego, po zieleń, róż, czy błękit. Możemy zauważyć go na ścianach, meblach, dodatkach, tkaninach - marmur jest wszędzie.


Jego uniwersalny charakter pozwala skomponować go z wieloma rozmaitymi stylami i kolorami. W marmurowej linii Ambition znajdują się talerze z rantem: obiadowy, głęboki i deserowy. Wysokiej jakości porcelana New Bone China, dekorowana motywem białego marmuru będzie prezentować się w jadalni niezwykle elegancko i gustownie.


Talerze dostępne w luzach albo w pakiecie obiadowym. Porcelanę można myć w zmywarce. Uzupełnieniem zastawy obiadowej jest zestaw kawowy, salaterka i kubek. Wszystkie produkty, tworzone z wysokiej jakości porcelany New Bone China, ozdobione w dodatku tematyką białego marmuru, nieprzeciętnie będą prezentować się na stole.


zestaw składa się z: 6 x filiżanka 6 x spodek 15 cm

InBook.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane