Polska - Body erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - ItalWax duży olejek przed depilacją Full Body 250ml do bardzo wrażliwej skóry

ItalWax duży olejek przed depilacją Full Body 250ml do bardzo wrażliwej skóry

PL 50.99 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3945692

Opis

QR CODE
ItalWax duży olejek przed depilacją Full Body 250ml do nad wyraz wrażliwej skóry Delikatny naturalny olej, skomponowany z naturalnych komponentów roślinnych. Służy do przygotowania skóry przed depilacją woskiem Italwax Full Body Wax. Pomaga łatwiej nakładać wosk. Olej Full Body zalecany jest dla użytkowników o szczególnie wrażliwej skórze. Można stosować go ponadto po zakończeniu depilacji woskiem. Postać produktu: 250 ml. Sposób wykorzystania: Na części ciała poddawaną zabiegowi nanieść preparat i wcierać go powolnymi okrężnymi ruchami. Po osuszeniu skóry przystąpić do depilacji. Naniesienie preparatu 15 min. Przed depilacją gwarantuje mniejsze odczucie bólu w trakcie zabiegu. Artykuł do wykorzystania fachowego, chronić przed dziećmi. Procedura depilacji z zastosowaniem wg producenta rozpuszczalnych w tłuszczach wosków Italwax
1. Ogrzej wosk w ogrzewaczu do temperatury 40C.
2. Przemyj skórę poddawaną depilacji za pomocą lotionu przed woskowaniem.
3. Trzymając wkład w ogrzewaczu, przeciągnij rolkę wstępnie ogrzanego wkładu z woskiem wzdłuż paska do depilacji. Upewnij się, iż wosk jest wystarczająco ciepły. UWAGA! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry!
4. Nałóż wosk na skórę poddawaną zabiegowi w kierunku wzrostu włosów.
5. Przyłóż pasek, tak żeby koniec paska znalazł się w miejscu wolnym od wosku.
6. Precyzyjnie dociśnij pasek do skóry.
7. Trzymając wolny koniec paska, zerwij pasek prędkim ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów i równolegle do skóry.
8. Powtórz czynności w następnym obszarze. Nakładaj wosk na ten sam obszar nie więcej niż dwa razy.
9. Po zakończeniu zabiegu usuń lepkie resztki wosku za pomocą lotionu po woskowaniu.
Najczęstsze błędy podczas depilacji woskami na ciepło:
  • Nieprawidłowe nałożenie w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów i nieprawidłowe eliminowanie w kierunku wzrostu włosów, co sprawia, iż włosy nie są usuwane ze skóry.
  • Zerwanie paska prostopadle do skóry prowadzi do pojawienia się krwiaków.
  • Wielokrotne nanoszenie wosku na ten sam obszar prowadzi do uszkodzenia wierzchniej warstwy naskórka.
Przeciwwskazania:
Ostre i przewlekłe choroby skóry w miejscu depilacji. Żylaki w miejscu zabiegu.
ITALWAX to włoska producent specjalizująca się w produktach do depilacji. Woski produkowane są z wysokiej jakości żywic naturalnych i plastikowych. Rolki zostały zaprojektowane tak, by wosk nakładał się równomiernie i nie wyciekał.
informacje dodatkowe:
Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży powinny korzystać z takiej formy depilacji jedynie w pierwszym trymestrze.
Jeśli chcemy zlikwidować włosy woskiem musimy pamiętać, iż muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, jednocześnie na solarium, jak i na plaży oraz z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić precyzyjny peeling, aby złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest wykorzystywanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.
Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę dobierz specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących lub woski asygnowane do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.
UWAGA! Urządzenie może nagrzać wosk do TEMPERATURY widocznIE WYŻSZEJ aniżeli TEMPERATURA poprawnA WOSKU GOTOWEGO DO zastosowania, nawet DO 85 poziomów C.
UWAGA! Przed przystąpieniem do depilacji należy potrzebnie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry!
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
✓ Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
✓ Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
UWAGA:
Unikać woskowania obszary skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami! w sytuacji kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!
Produkty oferowane na niniejszej aukcji asygnowane są wyłącznie do wykorzystania fachowego. Przeciwwskazania do zabiegu depilacji:
Ostre i przewlekłe choroby skóry w miejscu depilacji. Żylaki w miejscu zabiegu.
Skład: patrz Ingredients
Termin przydatności: 36 m-cy od otwarcia
Producent: Filo Bianco s.r.l Via Monte Bianco, 17,20833 Giussano (MB), Italy
Crystal Lashes
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane