Polska - Komplety erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Satisfyer (ge) Kubeczki menstruacyjne feel secure set light green (4061504002279)

Satisfyer (ge) Kubeczki menstruacyjne feel secure set light green (4061504002279)

PL 49.50 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3946178

Opis

QR CODE

poręczny KUBEK WIELOKROTNEGO użytku - koniec z kupowaniem drogich i szorstkich jednorazowych tamponów i podpasek! Kubeczek menstruacyjny Feel Secure jest wielokrotnego korzystania - nie tylko dobry dla portfela, lecz także przyjazny dla środowiska!


HIGIENICZNE I BEZPIECZNE DLA CIAŁA - stworzone z silikonu medycznego, te kubeczki menstruacyjne są kompletnie higieniczne, w 100% bezpieczne dla ciała i nie wpływają na delikatną równowagę pH ani naturalne płyny.


2 rozmiarY DLA LEKKICH I CIĘŻKICH PRZEPŁYWÓW - Kubeczki menstruacyjne Satisfyer są przystępne w komplecie 2 rozmiarów miseczek (0,5 uncji i 0,68 uncji), dzięki czemu nadają się na lżejsze i cięższe dni. 12 GODZIN NOSZENIA BEZ PRZECIEKÓW - Miseczki z okresu Satisfyer można bezpiecznie nosić do 12 godzin (w zależności od przepływu) bez wycieków!


ŁATWE DO WKŁADANIA I WYJMOWANIA - Super miękkie i rozciągliwe kubeczki menstruacyjne Satisfyer są nieskomplikowane do złożenia i włożenia. A dzięki praktycznemu pierścieniowi na spodzie zdejmowanie jest proste!

PokojRozkoszy.pl Erotyczny
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane