Polska - Komplety erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Satisfyer (ge) Kubeczki menstruacyjne satisfyer feel good menstrual cup set dark green (406150400218

Satisfyer (ge) Kubeczki menstruacyjne satisfyer feel good menstrual cup set dark green (406150400218

PL 39.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3946230

Opis

QR CODE

Dwa kubeczki menstruacyjne - Satisfyer Feel Good Menstrual Cup Set propozycja ta stanie na wysokości zadania równocześnie u kobiet dopiero szukających swego pierwszego kubeczka, jak i u już znających temat i zasady wykorzystywania.


Banieczka wyprodukowana jest z miękkiego silikonu klasy medycznej, przyjaznego dla ciała, komfortowego w noszeniu. Górna część jest tak wyprofilowana, żeby szczelnie przylegać, zbierać krew menstruacyjną i nie pozwolić jej wypłynąć.


Dwie objętości kubeczków – 15 i 20ml – dają kobiecie możliwość wyboru optymalnego do specyfiki procesu i obfitości miesiączkowania. Ich użycie zamiast tamponów daje wymierne oszczędności finansowe, jest bardziej przyjazne dla środowiska, a nader wszystko – jest komfortowe.


Kobiety cenią sobie kubeczki właśnie dla tych ich cech i dlatego coraz częściej po nie sięgają. To po prostu prawidłowy, świadomy dobór. Komplet: pojemność 15ml i 20ml. Materiał: silikon klasy medycznej Możliwość czyszczenia w gotującej się wodzie

PokojRozkoszy.pl Erotyczny
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane