Polska - Komplety erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Satisyfer Feel confident menstrual cup set dark blue (4061504002057)

Satisyfer Feel confident menstrual cup set dark blue (4061504002057)

PL 49.50 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3946232

Opis

QR CODE

Dwa kubki menstruacyjne silikonowe - Satisfyer Feel Confident Menstrual Cup Set zestaw gromadzi dwa kubki menstruacyjne o klasycznej wielkości, czyli 15 i 20ml. Bezproblemowo używać mogą ich nawet osoby początkujące, dopiero chcące sprawdzić, skąd ta nagła popularność kubeczków.


Bo i ukryć nie można, że stają się one coraz chętniej kupowane poprzez kobiety. Powodem jest oczywiście chęć dbania o środowisko i minimalizowanie liczby odpadów – a te ze środków higieny intymnej są naprawdę obszerne – lecz także względy finansowe.


Kubeczki menstruacyjne służyć mogą przez kilka lat, wedle zapewnień producentów – nawet kilkanaście. Widoczna jest także wygoda noszenia kubeczków. Nie każda kobieta je lubi i daje się do nich przekonać, to prawda.


Jednak jednak robi to coraz więcej osób, są one coraz bardziej powszechne, kobiety się do nich przekonują. Wysokiej jakości silikon medyczny, z którego wytwarzane te kubeczki, jest przychylny dla ciała i bezpieczny w użyciu.


Spód kubeczków stanowi pętelka, pozwalająca na łatwiejsze wyjęcie. Góra z wyraźnie grubszym rantem, korzystnie przylegającym i zabezpieczającym. Komplet: pojemność 15ml i 20ml. Materiał: silikon klasy medycznej Możliwość czyszczenia w gotującej się wodzie

PokojRozkoszy.pl Erotyczny
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane