Polska - Komplety erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Strzelec zestaw akcesoriów erotycznych dla znaku zodiaku - bijoux indiscrets horoscope, 0812209

Strzelec zestaw akcesoriów erotycznych dla znaku zodiaku - bijoux indiscrets horoscope, 0812209

PL 129.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3946167

Opis

QR CODE

Od wieków ludzie spoglądają w górę i na nieboskłonie szukają wskazówek co do kolei losu oraz inspiracji co do dalszego działania. Astrologia przez wieki traktowana była jako jedna z najmocniej poważanych dziedzin nauki, a wszelkie zmiany na nieboskłonie traktowane były jako znak boskiej łączności z ludzkością.


To, że astrologia straciła miano nauki ścisłej, nie wpłynęło w żaden sposób na naszą wiarę w jej znaczenie i w horoskopy pisane na jej podstawie. Nasza wiara jest stała. Teraz ku rozgwieżdżonemu niebu sięgnęły projektantki z Bijoux Indiscrits i stworzyły natchnioną magią znaków zodiaku serię, która dzięki pomocy kamienio- i aromaterapii pozwala osiągnąć równowagę energetyczną i w ostatecznym efekcie rozszerzyć produkcję hormonów szczęścia - serotoniny, oksytocyny i dopaminy.


damska energia witalna ukryta jest w pragnieniach i wrażeniach. Która z pań nie ma ochoty na chwileczkę zapomnienia i miłosne uniesienia. Dzięki zestawowi Bijoux Horoscope wystarczy chwila,skonsolidować się z własną seksualności i osiągnąć spełnienie.


Od starożytności ludzie wpatrują się w niebo i tam szukali informacji na temat zróżnicowanych wydarzeń oraz kolei ludzkich losów. Na podstawie daty i miejsca urodzenia, w oparciu o układ ciał niebieskich występujący w danym czasie i miejscu, mistrzowie astrologii sporządzali horoskopy obejmujące całe życie zainteresowanego.


Ważnym czynnikiem uwzględnianym w horoskopach były położenie planety rządzącej znakiem zodiaku, pod znakiem którego urodziła się dana osoba. Ziemską afirmacją mocy planet są ściśle określone kamienie, a ich moc pozwala przezwyciężyć negatywne otoczenia, a zarazem pozwalają gromadzić pozytywną energię.


To Grecy dali nam zodiak w znanej nam teraz formie - to oni nadali konstelacjom nazwy znane i używane do dnia dzisiejszego. To także Grecy zespoili znaki zodiaku z jednym z klasycznych komponentów - żywiołów, które to, mają odzwierciedlać typ ludzkiej osobowości.


I tak powietrzu odpowiada rodzaj sangwinik, ziemi - melancholik, wodzie - flegmatyk, ogniu - choleryk. Powietrze rządzi znakami Bliźniąt, Wagi i Wodnika; ziemia to Byk, Panna i Koziorożec; woda to Ryby, Rak i Skorpion; a ogień to Baran, Lew i Strzelec.


Bijoux Horoscope wychodzi naprzeciw tym czterem różnorodnym typom osobowości i proponuje balsamy stymulujące odpowiadające konwencjonalnemu elementowi władającemu znakiem zodiaku. Dla znaków spod znaku powietrza mamy balsam anyżkowy, dla tych spod znaku ziemi balsam z wetiwerem, dla wody balsam z drzewem sandałowym, dla ognia balsam imbirowy.


Każdy z zestawów składa się z naszyjnika, balsamu stymulującego oraz mini wibratorka na palec. Nazwa każdego z zestawów odpowiada nazwie znaku zodiaku i jest skomponowana specjalnie z myślą o tym mocnym znaku.


Nasze libido, pasje i pragnienia to rozmaite formy energii. Twój znak zodiaku predystynuje kamień najlepiej sprzyjający pozytywnemu przepływowi i kumulacji energii w Twoim organizmie. W każdy z naszyjników wpleciony został kamień, który symbolizuje planetę władającą danym znakiem zodiaku.


starczy zawiesić naszyjnik, a kamień zacznie działać jak katalizator i pomoże uzyskać sprzyjający wpływ na dużo sfer Twojego życia, także na Twoją seksualność. Stymulujący balsam wzmocni Twoje orgazmy dzięki efektowi rozgrzewającemu połączonemu z nieszablonowymi zapachami inspirowanymi poprzez żywioł przypisany do konkretnego znaku.


Balsam rozgrzeje Twoje miejsca intymne, a pobudzający zapach pomoże skoncentrować Ci się na tym co jest najmocniejsze w tym momencie - Twojej przyjemności. Po poprawie przepływu energii i pobudzeniu zmysłów przychodzi czas aby przejść do konkretów i zająć się właściwą stymulacją.


Ułatwi Ci to znajdujący się w Bijoux Horocope niewiele znaczący wibrator na palec. Wibrator tworzony jest z miękkiego w dotyku silikonu medycznego, a sprężysty pierścień na palec ułatwi utrzymanie zabawki w tym właściwym miejscu.


Wibrator ma 10 różnorodnych trybów pracy, a wszystko to tylko po to żeby każda z pań znalazła swój ulubiony przepis na zadowolenie. Daj się porwać wibracjom, płynącym z tego niepozornego urządzonka, i spróbuj aktywować wszystkie swoje 8000 zakończeń nerwowych połączonych z łechtaczką.


Nie gromadź zbędnej energii seksualnej, pozwól jej luźno płynąć. Pozwól by niczym fala zalała Cię i zaniosła Cię aż do niesamowitego szczytowania. Nie ma większej miłości aniżeli miłość własna, więc wyraź ją zakupując zestaw Bijoux Horoscope, który z jednej strony wpłynie pozytywnie na Twoje libido, z drugiej rozpali Twoje zmysłu, a ostatecznie pozwoli to wszystko ukoronować zmysłową masturbacją.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: Silikonowy masażer na palec Łańcuszek z lapis lazuli Stymulujący balsam Fire (imbir)

PokojRozkoszy.pl Erotyczny
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane