Polska - Afrodyzjaki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Boss of toys Orgasmmax for women-2 kapsułki (5905669259576)

Boss of toys Orgasmmax for women-2 kapsułki (5905669259576)

PL 20.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3965577

Opis

QR CODE

Na wywołanie, prędkiego, potężnego podniecenia i orgazmu.HIT SEZONU!!! sprawdź moc ORGASM MAX for Women i przekonaj się co uzyskasz zażywając 1 kapsułkę 30 minut przed stosunkiem!!!Po zażyciu kapsułki kobiety chcą:możliwości uzyskania stanu podniecenia poprzez 48 godzin!!!natychmiastowego wpływu na zaburzenia libido i osiągane orgazmypobudzenia okolic łechtaczki i przyczynienia się do upragnionego orgazmuwpływu na krążenie krwi w miejscach intymnych, co pobudza prędki i potężny orgazmzwiększenia swej kontroli nad podnieceniem i osiąganym orgazmemzwiększenia ogólnego pobudzenia erotycznegopoprawienia wydolności erotycznej organizmuumożliwienia długiego i wielokrotnego uprawiania seksu Potwierdzona skuteczność*Orgasm Max for Women jest środkiem wpływającym na prędkie i proste osiągnięcie silnego orgazmu, wzrost podniecenia, możliwość wielokrotnego uzyskania orgazmu oraz ogólnego podniesienia poziomu libido.Aż 89% respondentek poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Women. Skuteczność działania!!!Panie potwierdzają, że ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy.


*Raport z Badania skuteczności - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r. Zobacz raport z badania sprawnościPodążaj za wymarzonym celem!Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu nad wyraz korzystnego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, rozszerzenie wysokości poziomu wydajności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc jednocześnie ciśnienia!!!ORGASM MAX for Women ma za zadanie w obszernym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy oraz narządów intymnych.


dzięki czemu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym stosowaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą ulepszenie dysfunkcji erotycznych!!!W celu uzyskania jak najkorzystniejszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.Co to jest LIBIDO?Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac.


żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, mająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, wywołujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb.


Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle.


Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do w środku (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka.


Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w przypadku ekstrawersji; ekstrawersja w sytuacji introwersji) generuje cień personalny.Co to jest ORGAZM?Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu tak samo silnego uczucia rozkoszy, będący przede wszystkim celem albo zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego.


Orgazmowi towarzyszy szereg specyficznych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim konsekwencją orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu i spełnienia emocjonalnego.Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce:L-arginina - 200 mgEkstrakt z korzenia maca 4:1 - 175 mgEkstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 - 175 mgKofeina - 100 mgORGASM MAX for Women mieści komponenty pobudzające kobiece ciało.Zalecana liczba do spożycia:z kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną.


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Stosowanie suplementu diety ORGASM MAX for Women przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem.


Suplement diety gromadzi w porcji dziennej 100 mg kofeiny, nie zaleca się stosowania u dzieci, pań w ciąży, a także karmiących.Przechowywanieprzechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla niewielkich dzieci.stworzono w UE dla: Medica-Group Sp.


z o.o. Ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 SłupskOpakowanieJedno opakowanie ORGASM MAX for Women zawiera 2 kapsułki....

hipa.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane