Polska - Afrodyzjaki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Medica group Orgasm max for men - szybka, mocna i długa erekcja

Medica group Orgasm max for men - szybka, mocna i długa erekcja

PL 20.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3965573

Opis

QR CODE

Na wywołanie prędkiej, solidnej, długiej erekcji.HIT SEZONU!!! przejrzyj moc ORGASM MAX for Men i przekonaj się co uzyskasz zażywając 1 kapsułkę 30 minut przed stosunkiem!!!Po zażyciu kapsułki mężczyźni chcą:możliwości prędkiej i mocnej erekcji poprzez 48 godzin!!!natychmiastowego wpływu na zaburzenia wzwodu oraz osiągane orgazmypobudzenia członka do szybkiego wzwodu i przyczynienia się do upragnionego orgazmuwpływu na krążenie krwi w ciałach jamistych penisa pobudzając do szybszej i długiej erekcjizwiększenia swej kontroli nad wzwodem, a także osiąganym orgazmempoprawienia krążenia krwi w okolicy miednicypan mógł przeżywać mocniejsze orgazmyzwiększenia ogólnego pobudzenia erotycznegopoprawienia wydolności erotycznej organizmuumożliwienia długiego i wielokrotnego uprawiania seksu Potwierdzona skuteczność*Orgasm Max for Men jest środkiem wpływającym na szybką, potężną i długą erekcjęteż na konkretny i długi orgazm wzrost potencji i efektywności seksualnej a także możliwość wielokrotnego orgazmu.Aż 87% respondentów poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Men. Efektywność działania!!!Panowie potwierdzają, iż ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy *Raport z Badania produktywności - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r.


zobacz raport z badania skutecznościPodążaj za wymarzonym celem!Celem ORGASM MAX for Men jest pomoc w wywołaniu wyjątkowo prawidłowego wpływu na aktywność seksualną, wzrost potencji, powiększenie wysokości poziomu sprawności seksualnej i zdolności wywołania erekcji nie podnosząc równocześnie ciśnienia!!!ORGASM MAX for Men ma za zadanie w pokaźnym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy dzięki temu może przyczyniać się do wzmacniania erekcji i wydłużenia czasu jej utrzymania.


Przy regularnym wykorzystywaniu ORGASM MAX for Men może wpływać na stałą udoskonalenie dysfunkcji erekcji!!!W celu uzyskania jak najlepszych efektów działania ORGASM MAX for Men zaleca się stymulację seksualną.Co to jest EREKCJA?Mechanizm erekcji wymaga współdziałania układu nerwowego (ośrodkowego i obwodowego) i układu naczyniowego.


Elementem, który odgrywa kluczową rolę w mechanizmie erekcji, są ciała jamiste prącia – struktury naczyniowe zbudowane z licznych jamek. W prąciu wiotkim jamki są niemal opróżnione, a ich ściany zapadnięte.


Naczynia doprowadzające do nich krew są wężowato poskręcane, mają zwężone światło przepływu, a krew omija je, płynąc przez tzw. Anastomozy tętniczo-żylne. Podczas wzwodu jamki silnie wypełniają się krwią, napinają błonę białawą i zwiększają swoją objętość, co skutkuje uciskiem żył prącia uniemożliwiającym odpływ krwi.


Jamki otrzymują krew głównie z tętnicy głębokiej prącia i w mniejszym stopniu z tętnicy grzbietowej prącia.Co to są zaburzenia EREKCJI?Zaburzenia erekcji, ED (od ang. Erectile dysfunction) - wariant zaburzeń seksualnych będący dysfunkcją wzwodu prącia, czyli utrwaloną (tj.


występująca dłużej niżeli 6 miesięcy niezdolnością do uzyskania i/albo utrzymania wzwodu (erekcji) koniecznego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Od 1992 roku nie stosuje się już terminu „impotencja" na określenie tych zaburzeń ze względu na jego pejoratywny odcień i implikację nieodwracalności problemu.Częste przyczyny zaburzeń EREKCJIDo przyczyn zaburzeń erekcji zalicza się niemało czynników, w tym głównie:zaburzenia hormonalnechoroby przewlekłezmiany naczyniowechoroby gruczołu krokowegoprzyjmowanie niektórych leków i innych substancjiurazy kręgosłupa i rdzenia kręgowego, w którym znajduje się ośrodek erekcjinadużywanie alkoholu, przyjmowanie narkotyków, palenie papierosówczynniki psychogennepatologie funkcji prącia wskutek starzenia organizmu zmniejszające zdolność do erekcjiSkład ORGASM MAX for Men w 1 kapsułce:Ekstrakt z korzenia maca 4:1 – 250 mgEkstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 – 150 mgL-arginina – 150 mgKofeina – 100 mgORGASM MAX for Men to suplement diety, którego komponenty wspomagają kryteria męskiego ciała.Zalecana liczba do spożycia:1 kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną.


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut różnorodnej diety. Użytkowanie suplementu diety ORGASM MAX for Men przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem.


Suplement diety posiada w porcji dziennej 100 mg kofeiny, nie zaleca się użytkowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.Przechowywanieprzechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.stworzono w UE dla: Medica-Group Sp.


z o.o. Ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 SłupskOpakowanieJedno opakowanie ORGASM MAX for MEN mieści 2 kapsułki....

hipa.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane