Polska - Afrodyzjaki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Plastry na libido PINK dla kobiet. Twoje libido w wielkiej formie, EB2C-84180

Plastry na libido PINK dla kobiet. Twoje libido w wielkiej formie, EB2C-84180

PL 53.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3965655

Opis

QR CODE

mocnE LIBIDO DLA kobiet W KAŻDEJ SYTUACJI

Wreszcie powstał produkt dla pań który w dyskretny sposób powoduje, że Twoje libido będzie za każdym razem w szczytowej formie nie zależnie od sytuacji.

wygodny sposób używania to klucz do pełnej satysfakcji i zwiększenie pewności przy zbliżeniu. Wykorzystywanie środków hormonalnych i stres życia codziennego sprawiają,często kobiety maja obniżone libido. Przyczynia się to niejednokrotnie do powstawania napięć nerwowych czy nawet konfliktów rodzinnych.

Plastry PINK powstały właśnie po to abyś zawsze miała pewność, iż sprostasz zaiistniałej sytuacji i zamienisz się w gorącą dziewczynę.

Plastry PINK zostały tworzone dla pań szanujących wysoki komfort wspóżycia i chcących mieć pewność otrzymania jak i dawania pełnej satysfakcji.

  • wzmagają podniecenie
  • stymulują reakcje seksualne
  • dodają pewności siebie
  • oparte na naturalnych składnikach

Różowy plaster ziołowy PINK zawiera naturalne komponenty tradycyjnie użytkowane jako afrodyzjaki do stymulowania reakcji seksualnych i podniecenia.

składniki aktywne: Serenoa repens,, Panax Ginsengi, Turnera aphrodisiaca, Paullinia Cupana, Ptychopetalum, Ginkgo biloba


Sposób użycia: przed aplikacją upewnij się, że skóra jest czysta, sucha i pozbawiona włosów. Stosuj jeden plaster na udzie, plecach albo ramieniu. Zmieniaj plaster na nowy co 24 godziny i aplikuj w innym miejscu każdego dnia. Stosuj jeden plaster dziennie. Tylko do stosowania zewnętrznego.

Bezpieczeństwo: zaleca się przerwanie użytkowania jeśli pojawi się podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.

elementy: akrylany / VA kopolimery ( klej ), Serenoa repens,, Panax Ginsengi, Turnera aphrodisiaca, Paullinia Cupana, Ptychopetalum, Ginkgo biloba

Opakowanie: 12 plastrów

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane