Polska - Feromony - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lovestim Feromony fero mist 100ml męskie

Lovestim Feromony fero mist 100ml męskie

PL 54.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 10 odsłon ID #3965549

Opis

QR CODE

EAN: 5903268070363Fero Mist to pachnidła z progresywnymi Feromonami, które dzięki nowej formule odmienią Twoje życie.Fero Mist to zupełnie nowe podejście do feromonów. To konkretny koncentrat feromonów i aromat utrzymujący się sporo godzin.


To także bardzo męskie nuty zapachowe, nuty które produktywnie wspomagają działanie feromonów dodanych to perfum Fero Mist.Wyróżnij się z tłumu Dzięki Fero Mist Wszyscy wiemy jak trudno się wskazać, Jak trudno zwrócić na siebie uwagę drugiej osoby, kobiety na której Ci zależy, przełożonych, kontrahentów.


Jeszcze trudniej zrobić to w wyważony i delikatny sposób, tab by uzyskać założone a może i wymarzone efekty...Feromony zapachowe Fero Mist zrobią to z niesamowitym efektem. Poczuj jak zmieniają Twoje życie, jak uczynią Cię pewnym Siebie mężczyzną odnoszącym sukcesy w życiu prywatnym jak i zawodowym.pachnidła z feromonami zapachowymi FERO MIST Podobnie jak cała producent kosmetyków i suplementów LoveStim pozostały nagrodzone Laurem Konsumenta, jako ODKRYCIE ROKU 2016.


Jest to szczególnie ekskluzywna nagroda która kosztowała nas dużo pracy i z której jesteśmy dumni. Dziękujemy wszystkim klientom którzy się do tej nagrody przyczynili jak i Kapitule która nam ten Laur przyznała.pachnidła z feromonami FERO MIST 100ml ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIEŚwiadomi swej ładności panowie stają się dzięki nim jeszcze bardziej uwodzicielscy.


Mężczyźni, którzy do tej pory raczej byli nieśmiali, wchodzą do akcji. Wszyscy mogą odkryć pełnię swej męskości i przekonać się, jak dużo zyskują dzięki niej w relacjach towarzyskich i życiu seksualnym.bardzo pomagają w biznesie, użytkowane przez przedstawicieli handlowych lub w rozmowach z przełożonymiWzmacnia pewność siebie i wiarę w woje możliwościDzięki pokaźniejszej pewnosci siebie poczujesz się SAMCEM ALFA, będziesz błyszczał w swym gronieMężczyżni będą czuli do Ciebie respekt a kobiety będą chciały przebywać w Twoim towarzystwieJak każdy produkt marki LoveStim tak i Feromony Fero Mist zostały zabezpieczone specjalnym NUMEROWANYM HOLOGRAMEM.kupując PRODUKTY ZNANEJ JUŻ producenta LOVESTIM zawsze MASZ PEWNOŚĆ, iż DOSTAJESZ produkt NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, NAGRODZONY LAUREM KONSUMENTA 2016 i ZABEZPIECZONY SPECJALNYM NUMEROWANYM HOLOGRAMEM.


pojemność 100mlSzklana buteleczka z atomizerem w szykownym kartoniku, nadzwyczajne także na szykowny prezent.......

Twoja Rozkosz
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane