Polska - Gadżety erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Bijoux Indiscrets - MAZE X Harness Black, EPL-BU089B

Bijoux Indiscrets - MAZE X Harness Black, EPL-BU089B

PL 185.99 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 16 odsłon ID #4521030

Opis

QR CODE
Uprząż Bijoux Indiscrets - MAZE X Harness Black

X Harness to uprząż skomponowana ze skóropodobnych pasków o regulowanej długości. Sama zdecyduj, jak mają się układać paski - na wprost, czy krzyżowo, w zarys litery "X".

MAZE to najnowsza kolekcja od Bijoux Indiscrets, wykonana z myślą o kobietach niezależnych i świadomych swojej zmysłowej natury. Te błyskotliwe akcesoria uzupełnią Twój codzienny outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, że Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie trwoniąc przy tym ani odrobiny elegancji i korzystnego smaku.

MAZE odnajdziesz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z kolekcji MAZE świetnie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, akcentując drapieżny i seksowny charakter noszącej ją osoby, ale także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja zawsze idą w parze, poprzez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas żeby iść do przodu. Sprawia, że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Stwarzając nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, jednoczy nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

szczegóły towaru:

tworzywo: poliuretan

kolor: czarny

Wszystkie produkty z serii MAZE zostały wytworzone przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być stosowane poprzez wegan.

Kraina-Doznań
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane