Polska - Gadżety erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Bijoux indiscrets (sp) Bijoux indiscrets - maze h harness brown

Bijoux indiscrets (sp) Bijoux indiscrets - maze h harness brown

PL 185.99 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 12 odsłon ID #4521040

Opis

QR CODE
Uprząż Bijoux Indiscrets - MAZE H Harness Brown

H Harness to uprząż skomponowana ze skóropodobnych pasków ułożonych w zarys litery "H". Pełna regulacja na plecach, klatce piersiowej i szyi.

MAZE to najnowsza linia od Bijoux Indiscrets, wytwarzana z myślą o kobietach niezależnych i świadomych swej zmysłowej natury. Te piękne akcesoria uzupełnią Twój rutynowy outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, że Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie tracąc przy tym ani odrobiny elegancji i prawidłowego smaku.

MAZE wyszukasz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z linii MAZE nieprzeciętnie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, wyróżniając drapieżny i seksowny charakter noszącej ją osoby, ale także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest niezbędna do naszego życia, pasja jest czymś koniecznym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu. Powoduje, że jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, zespala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

szczegóły artykułu:

tworzywo: poliuretan

kolor: brązowy

Wszystkie produkty z serii MAZE zostały produkowane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być wykorzystywane przez wegan.

Kraina-Doznań
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane