Polska - Malowanie ciała - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Bijoux indiscrets Podwiązki - maze shorts garter brown

Bijoux indiscrets Podwiązki - maze shorts garter brown

PL 116.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 14 odsłon ID #4520789

Opis

QR CODE
Uprząż Podwiązki Bijoux Indiscrets - MAZE Shorts Garters Brown

Skóropodobne podwiązki z najnowszej kolekcji Bijoux Indiscrets - MAZE. Długość pasków można regulować.

MAZE to najnowsza kolekcja od Bijoux Indiscrets, stworzona z myślą o paniach niezależnych i świadomych swojej zmysłowej natury. Te piękne akcesoria uzupełnią Twój rutynowy outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, że Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie tracąc przy tym ani odrobiny elegancji i korzystnego smaku.

MAZE znajdziesz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z serii MAZE doskonale się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, eksponując drapieżny i zniewalający charakter noszącej ją osoby, ale także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, poprzez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas aby iść do przodu. Sprawia, że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się całkowicie pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Wytwarzając nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

szczegóły towaru:

tworzywo: poliuretan

kolor: brązowy

Wszystkie produkty z linii MAZE zostały wytworzone przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być wykorzystywane przez wegan.

Kraina-Doznań
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane