Polska - Żele erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lubrykant FleshLube ICE 100ml

Lubrykant FleshLube ICE 100ml

PL 49.90 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #3965866

Opis

QR CODE

Zel nawilzajacy chlodzacy - Fleshlight Fleshlube Ice 100 ml Nasze zabawki z nutka chlodu Korzystanie z Fleshlight w kazdej z mozliwych wersji to przyjemnosc obfita i szeroka w finale, to wiemy. Ze najlepiej bawic sie z nimi na mokro – to wiemy równiez.


Wtedy jest najkorzystniejszy poslizg, najwieksza stymulacja czlonka, najistotniejsza przyjemnosc i faktycznie final, od którego robi sie miekko w kolanach. Fleshlight Ice to wlasnie srodek nawilzajacy dedykowany specjalnie do naszych ulubionych zabawek.


Daje stosowne polaczenie miekkosci, wilgoci, przyjaznego uscisku i dlugiego poslizgu. Lecz daje tez cos wiecej – subtelne uczucie chlodu na czlonku. Naniesienie zelu wyzwala orzezwiajace, chlodzace, bardzo przyjemne doznanie, które a nad wyraz interesujacy sposób zmienia odczuwana przy masturbacji przyjemnosc.


z całą pewnością jest to ciekawe urozmaicenie w stosunku do tradycyjnie wykorzystywanych zeli nawilzajacych i z pewnością warto spróbowac równiez jazdy na chlodno. Cechy artykułu: - pojemnosc 100ml - dzialanie chlodzace - delikatny dla skóry wrazliwej - testowany dermatologicznie - naturalne skladniki - hypoalergiczny - pozbawiony parbenów

PokojRozkoszy.pl Erotyczny
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane