Polska - Żele erotyczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lubrykant fleshlube ice 250ml marki Fleshlight

Lubrykant fleshlube ice 250ml marki Fleshlight

PL 89.90 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3965865

Opis

QR CODE

Zel nawilzajacy chlodzacy - Fleshlight Fleshlube Ice 250 ml Nasze zabawki z nutka chlodu Korzystanie z Fleshlight w kazdej z mozliwych wersji to przyjemnosc duża i wielka w finale, to wiemy. Ze najlepiej bawic sie z nimi na mokro – to wiemy równiez.


Wtedy jest najkorzystniejszy poslizg, najwieksza stymulacja czlonka, najszczególniejsza przyjemnosc i faktycznie final, od którego robi sie miekko w kolanach. Fleshlight Ice to wlasnie srodek nawilzajacy dedykowany specjalnie do naszych ulubionych zabawek.


Daje adekwatne polaczenie miekkosci, wilgoci, przychylnego uscisku i dlugiego poslizgu. Lecz daje tez cos wiecej – subtelne uczucie chlodu na czlonku. Naniesienie zelu wyzwala orzezwiajace, chlodzace, wyjątkowo przyjemne doznanie, które a niezwykle interesujacy sposób zmienia odczuwana przy masturbacji przyjemnosc.


bez wątpienia jest to atrakcyjne urozmaicenie w stosunku do klasycznie stosowanych zeli nawilzajacych i bez dwóch zdań warto spróbowac równiez jazdy na chlodno. Właściwości towaru: - pojemnosc 250ml - dzialanie chlodzace - delikatny dla skóry wrazliwej - testowany dermatologicznie - naturalne skladniki - hypoalergiczny - pozbawiony parbenów

PokojRozkoszy.pl Erotyczny
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane