Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Alfa vitamins Potensex, pewna erekcja każdego dnia

Alfa vitamins Potensex, pewna erekcja każdego dnia

PL 127.00 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3965398

Opis

QR CODE

Potensex jest typym artykułu, który może zapewnić sporo korzyści w dziedzinie zdrowia seksualnego. Dzięki swej szczególnej mieszance naturalnych efektywnych w zwalczaniu problemów seksualnych mężczyzn,

Potensex można uznać za wiarygodną formułę, która może pomóc w osiągnięciu korzyści zdrowotnych w seksie.

Dodatkowym, lecz ważnym atutem jest to, iż Potensex jest produkowany przez znaną firmę, Alfa Witamins, należycie znaną z produkcji nadzwyczajnej jakości dodatków zywieniowych..

Jak Potensex Działa?

Sekret wszelkich męskich preparatów wzmacniających jest silnie powiązany ze składnikami zawartych w każdej tabletce. Potensex jest bogaty w składniki, które stymulują zdrowie prostaty, płodności, wytrzymałości seksualnej i potencjędokładną liczba każdego składnika nie została ujawniona, ponieważ są one połączone w unikalną mieszankę, którą firma chce utrzymać w tajemnicy. Należy zauważyć, iż Potensex gromadzi Johimbinę, afrodyzjak, który posiada zweryfikowane efekty w rozszerzeniu popędu płciowego i zwalczaniu objawów zaburzeń erekcji.

PotenSex to nie jest tylko afrodyzjak. Można to zauważyć, na liście składników.

Muira Puama jest kolejnym ważnym naturalnym ekstraktem, konwencjonalnie używanym w Ameryce Łacińskiej do seksualnych świadczeń zdrowotnych. Lepidium i Gingko Biloba promuj produkcję testosteronu. Podczas gdy ekstrakt z zielonej herbaty ma parametry przeciwutleniające.

Korzyści Potensex
 • Został zaprojektowany poprzez znaną markę
 • posiada ważne elementy - znane z pozytywnych efektów w zwalczaniu problemów seksualnych panów
 • Działa na szerszy zakres męskich dysfunkcji seksualnych
 • polepsza ogólny stanu zdrowia

Rekomendacja
Biorąc pod uwagę listę części, Potensex wygląda na silną formułę, ponieważ gromadzi znane afrodyzjaki i inne naturalne ekstrakty silnie działające w promowaniu produkcji testosteronu i zdrowia układu rozrodczego pana.

Krótka charakterystyka niektórych części:

- Lepidium meyenii syn. L. Peruvianum to roślina dwuletnia lub bylina o wysokości do kilkunastu centymetrów. Bezkompromisowcem leczniczym jest jej korzeń o średnicy 2-8 cm przypominający buraka. Maca rośnie w wysokich Andach, w Peru i Boliwii. Klasycznie uprawiana jest na wysokości powyżej 4000 metrów, gdzie ze względu na niskie temperatury i silne wiatry mało innych roślin daje się uprawiać. Praktycznie wszystkie peruwiańskie uprawy macy są naturalne. Na tej wysokości rzadko występują szkodniki mogące zaszkodzić roślinie. Do nawożenia stosuje się głównie nawóz pochodzący od owiec i alpak.

Lepidium Meyenii jako afrodyzjak w badaniach naukowych
Badania na zwierzętach potwierdziły atrybuty korzenia maca do rozszerzania zachowań seksualnych. W 2000 roku Zheng opublikował wyniki badania, w którym ekstraktem etanolowym z macy karmiono myszy (40mg/kg masy ciała) i szczury (45, 180 lub 1800 mg/kg). Zaobserwowano wzrost krycia i zmniejszenie czasu koniecznego do osiągnięcia pełnej erekcji.1. Kolejne dwa badania potwierdzają te wyniki. Szczury, którym podawano 15 i 75 mg/kg ekstraktu z macy2 i 24, 52 i 870 mg/kg ekstraktu z macy 3 szybciej przystępowały do kopulacji. Zniżył się czas między wytryskiem a przystąpieniem do kolejnej kopulacji.


Działanie macy sprawdzano także u ludzi. W badaniu metodą podwójnie ślepej próby z kontrolą placebo u mężczyzn, którzy przyjmowali 1500 albo 3000 mg maca, zasadniczo rozszerzyło się pożądanie seksualne (libido) po 8 tygodniach.4 Wyniki zostały potwierdzone w podobnych badaniach u kobiet i panów, przy zaimplementowaniu porównywalnych dawek.4,5,6,7,8 Jak demonstruje badanie, u panów maca powiększa objętości nasienia, ilość plemników w ejakulacie, liczba ruchliwych plemników i ruchliwości plemników.

Najważniejsze właściwości:

Naturalna w 100%
Pomaga utrzymać wyrównaną gospodarkę hormonalną
powiększa wydolność organizmu
Wspomaga system wytrzymałościowy
chroni przed destrukcyjnymi skutkami stresu
Pomaga utrzymać dietę i zrzucić zbędne kilogramy
powiększa libido jednocześnie u pań jak i u panów


- Ptychopetalum Olacoides zwana również ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do powszednich czynności, jak i do zdobywania łóżkowych szczytów. Rekomendowany dla osób, które cierpią na osłabienie aktywności seksualnej. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy wykorzystywane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido.


Ten składik działa 2 fazowo!!


- Systematyczne przyjmowanie podnosi LIBIDO!!!


- Działa w sferze psychiki -osoby mające problem z przedwczesnym wytryskiem będą zdumieni efektami.


- Dzięki składnikom w nim zawartym Reguluje system hormonalny co jest podstawą dla naszych zachowań seksualnych.


- sprawia, iż że inicjuje Ci się chcieć i jest lepiej aniżeli w Twoich najkorzystniejszych czasach.


- Damiana została okrzyknięta afrodyzjakiem już w starożytnych czasach, szczególnie przez rodowitych mieszkańców Meksyku, gdzie przede wszystkim występuje. Jej działanie polega pomiędzy innymi na naturalnym wyrównywaniu poziomu hormonów w organizmie człowieka, dlatego raduje się wielką popularnością jednocześnie wśród kobiet, jak i panów. Roślina ta, jak sugeruje jej botaniczna nazwa, uważana jest od wieków za środek pobudzający popęd płciowy i jest ludowym lekarstwem na impotencję. Użytkowana i sugerowana jest także jako środek działający ogólnie tonizująco i ulepszający funkcje życiowe organizmu. Badania wykazały, że Damiana zawiera wielkie ilości arbutyny, która jest glikozydem fenolowym, mającym działanie dezynfekujące drogi moczowe oraz terpeny, które wykazują działanie moczopędne, żółciopędne, żółciotwórcze i odkażające. Wykazano także obfite ilości alkaloidów sterydowych, z których organizm może tworzyć hormony, a także inne potencjalne aktywnie składniki odżywcze (witaminy i minerały).

- Yohimbe naturalny, ziołowy znany od stuleci i sprawdzony wzmacniacz libido i potencji. To konkretny "zastrzyk" niezwykłej energii seksualnej dla panów i kobiet. Poczujecie tę moc w sobie i nie będziecie mogli tego powstrzymać.
Yohimbe rezultaty:
* potężny afrodyzjak działający bardzo silnie na mężczyzn
* przeciwdziała apatii, łagodnym stanom depresyjnym
* okazuje się w dodatku silnym antyoksykantem
* pozytywnie wpływa a pracę tętnic
* pomaga uzyskać maksymalne seksualne spełnienie
* intensyfikuje doznania seksualne
* wzmaga libido ochotę na kontakty intymne
* ma działanie profilaktyczne np. Ataki serca

- Ginkgo Biloba jest wykorzystywany w medycynie naturalnej od tysięcy lat. Badania kliniczne potwierdziły wielkie spektrum działania leczniczego wyciągów z miłorzębu.
Wyciąg z Ginkgo biloba wykazuje szczególnie spore spektrum zależne od wielokierunkowego działania farmakologicznego leku.


W liściach Ginkgo biloba jest niezwykle sporo substancji czynnych, z których każda w inny sposób wpływa na organizm. Wyciąg z miłorzębu ułatwia krążenie krwi.
zwiększa on sprężystość krwinek dzięki czemuj mogą one efektywniej przepływać poprzez zwężone naczynia krwionośne i transportować tlen do narządów, takich jak: mózg, serce czy kończyny.


Miłorząb Japoński poprawia pamięć, ukrwienie mózgu, działa antydepresyjnie, przeciwlękowo i przeciwmigrenowo Miłorząb Japoński ogranicza agregację (zlepianie) płytek krwi, powstrzymując tym samym powstawanie zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Ginkgo Biloba obniża wysokie ciśnienie krwi, zaś zbyt niskie unosi, odgrywając w tym zakresie rolę regulatora Ginkgo Biloba pomaga w leczeniu chorób wątroby i nerek, różnorodnych stanów zapalnych, impotencji, szumu w uszach, pogorszenia słuchu w starszym wieku (presbiacusia), zaburzeniach wzroku, zawrotach głowy (vertigo) i hemoroidów Ginkgo Biloba wspomaga użycie glukozy w organizmie, jest więc również z prawidłowym efektem użytkowany przez chorych na cukrzycę ponieważ GINKGO BILOBA I ARGININA polepszają krążenie krwi w organizmie, łagodzą objawy związane ze starzeniem się organizmu, powiększając zdolność do pracy, przyspieszając gojenie się ran, jednocześnie pozytywnie wpływająna erekcję

Cały skład:

Potensex jest suplementem diety, który łączy w sobie następujące zioła:

 • Green Tea Leaves
 • Korzeń Eleuthero
 • Korzeń Maca
 • Muira Puama Bark
 • Ekstrakt liści miłorzębu japońskiego
 • Damiana Extract
 • Yohimbe Bark Extract

Opakowanie: 60 kapsułek

Sosowanie: 2 kapsułki dziennie

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! Od stycznia 2016 roku artykuł został wycofany ze sprzedaży. Został zastąpiony idealnym produktem VX Enlarger KLIKNIJ TUTAJ

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane