Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Kobra, zawsze spokojny o swoją erekcję

Kobra, zawsze spokojny o swoją erekcję

PL 143.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #3965410

Opis

QR CODE

Kobra to suplement diety powiększający Twoje możliwości seksualne.

Kobra należy do luksusowej linii suplementów diety stworzonej przez Cobaco Pharma która została zaaprobowana przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Pozytywna opinia wydana przez ten urząd daje pewnść,produkt należy do bezpiecznych w użytkowaniu a jego komponenty są najwyższej jakości.

Jest to artykuł produkowany dla męzczyzn którzy szukaja produktu który jest skuteczny w swym działaniu jak i w pełni bezpieczny dla ich zdrowia. Można powiedzieć, iż jest to suplement z "najwyższej półki jakościowej".

polecany jest w stanach wyczerpania i uczucia braku energii. Często gdy przychodzi wieczór nie masz już siły i ochoty na seks. Jesteś wyczerpany fizycznie.błyskawicznie dojść do formy szukasz leków które działaja po kilkunastu minutach. Jednak takie działanie niestety nie pomaga Twojemu zdrowiu. Działają krótko i do tego niektóre leki na szybką erekcję posiadają niemało skutków ubocznych. Takie działanie po prostu negatywnie wpływa na cały organizm.

I w tym momencie przychodzi z pomocą Kobra Cobeco. Dzieki zawartości witamin C, B2, B5 i B12 w optymalnej kompilacji zwieksza się odpowiednio Twój metabolizm dając energię konieczną do stymulacji seksualnej. Pozytywnie tez wpływa na pracą układu nerwowego. To unikatowy produkt który pozwoli Twojemu organizmowi na odyskanie Sex energii!

krótko mówiąc:

Kobra Cobeco to suplement diety wspomagający pracę układu nerwowego i metabolizmu. Dzięki specjalnie dobranej kompozycji witamin pod kątem ulepszonej wydajności układu nerwowego i metabolizmu udoskonala się wydolność seksualna. Suplement może wpływać na silniejszą erekcję, dłuższą erekcję jak dodatkowo objętość spermy.

Suplement nie może być używany jako zamiennik rozmaitej diety.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

Skład: Vitamina C, Vitamina B3, Vitamina B5, Vitamina B2, Vitamina B12

Opakowanie: 60 kapsułek

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane