Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lsdi Hardex, konkretne efekty w szybkim czasie

Lsdi Hardex, konkretne efekty w szybkim czasie

PL 127.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3965345

Opis

QR CODE

Już jest w Polsce!!

produkt który na całym świecie zdobywa pierwsze miejsca w rankingach popularności. Unikatowa formuła składników zawarta w HARDEX powoduje, że codziennie tysiące panów jest zadowolonych ze swych możliwości seksualnych.

POCZUJ PRAWDZIWĄ MOC CASANOWY!

Przekonaj się, jak bez wysiłku osiągnąć:

- dłuższą i silniejszą erekcję,

- wyraźne zwiększenie penisa,

- silniejsze odczuwanie przyjemności seksualnej,

- wzrost libido,

- przypływ energii i witalności.


potężne komponenty za każdym razem równają się potężnemu efektowi

Ludzie od wieków szukali sposobu na poprawienie swojego życia seksualnego. I osiągali nadzwyczajne efekty bez współczesnej nauki, bez przemysłu farmaceutycznego i wytworzonych poprzez niego substancji. Historia donosi o wielu kochankach, którzy byli znani ze swych wyjątkowych możliwości seksualnych. Większość z nich miała jednak swój sekret... Czyli prawidłowo dopasowane afrodyzjaki.Dlatego, szukając efektywnego sposobu na potencję, wróciliśmy do składników znanych od wieków i zespoiliśmy je tak, aby uzyskać najszczególniejszy możliwy efekt.

Aby przekonać się o sile działania HARDEXu – zamów go już teraz!Męskość z Dalekiego Wschodu

Mieszkańcy Azji znali się na seksie jak niewiele kto. Starczy przypomnieć, iż to oni stworzyli Kamasutrę, która do dziś inspiruje kochanków na całym świecie. Ale pozycje opisane w Kamasutrze czy przedstawione na dawnych malowidłach i rzeźbach to nie wszystko. Daleki Wschód to także rewelacyjna medycyna, która dostarczyła nam gotowe rozwiązanie problemów z potencją, erekcją i libido.Moc Dalekowschodnich afrodyzjaków:

dlaczego odkrywamy ją dopiero teraz?

Jesteśmy niedowiarkami. Dawna medycyna od wieków podsuwała nam gotowe rozwiązania, lecz my dopiero teraz umiemy je docenić. Dzisiaj, ponieważ współcześni naukowcy sprawdzili w laboratoriach ich działanie i wyjaśnili procesy chemiczne i biologiczne, które sprawiają, że niepozornie wyglądające rośliny potrafią wzmocnić Twoją naturalną męskość.Dlaczego nie realizujesz w pełni swych możliwości seksualnych?

Stać Cię na więcej! Twój organizm czeka tylko, aż dostarczysz mu komponentów, których mu brakuje. Stres, zmęczenie, zła dieta i nieregularny tryb życia niszczą Twoje życie seksualne. Ale w każdej chwili możesz to zmienić. Czy wiesz, że:

- niedobory cynku w organizmie ograniczają poziom testosteronu, który jest podstawowym hormonem męskości?

- głównym czynnikiem wpływającym na siłę i jakość erekcji jest produktywność przepływu krwi w naczyniach krwionośnych?

- choćby minimalny przerost prostaty może zaburzać funkcje seksualne i ograniczać satysfakcję z życia seksualnego?

Udany seks to... Procesy chemiczne i biologiczne w Twoim organizmie. Dzięki nim pozbywasz się ograniczeń, zyskujesz konkretne możliwości i naprawdę czerpiesz radość z życia seksualnego. Odzyskujesz pewność siebie i zyskujesz zachwyt partnerki.


Dlaczego Twoja partnerka kupiłaby dla Ciebie HARDEX?

Silniejsza i dłuższa erekcja to pokaźniejsza radość z seksu, bez przykrych niespodziewanek. Wzmocnienie erekcji i rozszerzenie penisa, związane z silniejszym napływem krwi do znajdujących się w nim naczyń krwionośnych, oznacza także lepszą penetrację i mocniejsze doznania dla Was obojga.

zwiększenie Twojej skuteczności seksualnej, większa energia i witalność i eliminacja skutków codziennego zmęczenia i stresu sprawiają, iż wasze życie seksualne uzyskuje zupełnie nieznaną Wam dotychczas jakość!


Dlaczego jeszcze warto wypróbować HARDEX?

Dzięki HARDEX dbasz nie tylko o potencję seksualną, lecz także o zdrowie. Oryginalne, dokładnie wyselekcjonowane składniki suplementu bronią Cię przed przerostem prostaty, a choćby wspomagają, jeśli cierpisz na łagodny przerost gruczołu krokowego.

CUMEX to kompilacja naturalnych komponentów. Zawarte w nim wyciągi i ekstrakty, m. In. Z żeń-szenia, dyni i palmy sabałowej, wpływają należycie na cały Twój organizm. Polepszają krążenie, eliminują zmęczenie i działają wzmacniająco. Od teraz, poprawiając potencję, możesz zadbać jednocześnie o zdrowie, by jeszcze dłużej cieszyć się wyśmienitym samopoczuciem – nie tylko w sypialni.

sprawdź, co czyni Cię mistrzem seksu!7 elementów HARDEX które swoim działaniem zrobią z Ciebie prawdziwego ogiera.


HARDEX to jeden z najistotniejszych suplementów na potencję, erekcję i zwiększenie penisa, dostępnych na europejskim rynku:

Chlorowodorek L-argininy – gwarantuje wzmocnienie erekcji i udoskonala krążenie krwi w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Tym samym wpływa dobrze na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych u Ciebie i partnerki.

Tribulus terrestris – niepozornie wyglądająca roślina o nieszablonowych właściwościach. Od wielu tysięcy lat wykorzystywana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako afrodyzjak. To, o czym dawni medycy wiedzieli od wieków, zostało potwierdzone w testach przeprowadzonych w prekursorskich, współczesnych laboratoriach. Badania wykazały, iż wyciąg z Tribulus terrestris ma działanie pobudzające, a tym samym poprawnie wpływa na pobudzenie seksualne, zwiększa także poziom testosteronu, czyli „hormonu męskości".

Pestki dyni – to wszechstronne wsparcie dla Twojego organizmu. Pestki dyni bogate są w sporo części odżywczych, a jednym z najważniejszych jest prawidłowo znany minerał: cynk. Tak! Ten sam cynk, który znajduje się w wielu suplementach diety dla pań, jest niezbędny także Tobie, ale z zupełnie innego powodu. Dzięki niemu organizm łatwiej radzi sobie z syntezą testosteronu, dzięki czemu staje się bardziej przewidywalny w reakcjach na pobudzenie seksualne. Na dodatek pestki dyni bronią także przed chorobami prostaty i działanie to zostało potwierdzone w badaniach naukowych.

Żeń-szeń (Panax ginseng) – kolejne perfekcyjne odkrycie medycyny dalekiego Wschodu, o którym Europejczycy dowiedzieli się dużo stuleci później. Dziś działanie żeń-szenia jest już naukowo udowodnionym faktem: ekstrakt z tej rośliny dodaje organizmowi konkretnej dawki energii, poprawia skuteczność i likwiduje zmęczenie.Ale jest jeszcze jeden powód, dla którego żeń-szeń znakomicie ulepsza sprawność seksualną: jego elementy stymulują organizm do syntezy tlenku azotu, a ten z kolei powoduje powiększenie naczyń krwionośnych, konieczne do uzyskania silnej i trwałej erekcji. Działanie żeń-szenia jest tak wydajne, że naukowcy oficjalnie polecają go jako wsparcie choćby w leczeniu zaburzeń funkcji seksualnych.

Palma sabałowa – ponieważ chcesz cieszyć się udanym życiem seksualnym poprzez dużo lat. Palma sabałowa to prawdziwy skarb amerykańskiej medycyny naturalnej. Dba nie tylko o Twoją obecną, lecz także przyszłą produktywność seksualną i zdrowie – uniemożliwia bowiem przerostowi prostaty i wspomaga mężczyzn, którzy zmagają się z łagodnym przerostem gruczołu krokowego.

Cytryniec chiński (Shizandra chinensis) – roślina, która przywędrowała do Europy jako dziedzictwo tradycyjnej medycyny chińskiej. Działa dwojako: z jednej strony rozszerza satysfakcję i popęd seksualny, z drugiej – działa ogólnie na cały organizm, wzmacniając go.

Pieprz Cayenne – przyprawa, pochodząca z Ameryki Południowej. Jej działanie? Możesz odgadnąć sam: pieprz Cayenne jest ostry, działa zatem rozgrzewająco i pobudzająco. Przyprawy od wieków postrzegane były jako szczególnie silne afrodyzjaki, wzmacniające popęd seksualny. Ten składnik sprawi, iż w Waszej sypialni zrobi się jeszcze goręcej.Skład:

Zawartość komponentów preparatu w 1 kapsułce 750mg

Nazwa ascetycznca / liczba w przeliczeniu na 1 kapsułkę

1. L-argininy chlorowodorek - 400,00 mg

2. Suchy wyciąg z Tribulus terrestris 4:1 -100,00 mg

3. Suchy wyciąg z pestek dyni4:1 - 50,00 mg

4. Suchy ekstrakt z żeń-szeń właściwy (Panax ginseng) - 50,00 mg

5. Suchy wyciąg z palmy sabałowej 4:1 - 50,00 mg

6. Suchy wyciąg z Shizandra chinensis 4:1 - 50,00 mg

7. Suchy wyciąg z pieprzu Cayenne 4:1 - 25,00 mg

8. Dwutlenek krzemu - 2,00 mg

9. Skrobia ziemniaczana - 15,00 mg

10. Stearynian magnezu - 8,00 mgAby doznać nieprzeciętnego efektu HARDEX, po prostu wypróbuj go. Od teraz 1 kapsułka dziennie zastąpi Ci wszystkie suplementy i preparaty na potencję, jakie do tej pory stosowałeś. To opłacalne, zdrowe i wyjątkowo efektywne rozwiązanie wszystkich problemów seksualnych.

Ciesz się życiem i dowiedz się, jak obfite są Twoje możliwości, jeśli nic Cię nie ogranicza!

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane