Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Maca, więcej nasienia, więcej seksu marki Swansson

Maca, więcej nasienia, więcej seksu marki Swansson

PL 67.00 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #3965399

Opis

QR CODE

Maca była uprawiana w Andach od wieków. Nieraz podaje się, iż inkascy wojownicy jedli ją przed walkami. W medycynie ludowej maca użytkowana jest przeważnie ze względu na parametry odżywcze (obfita zawartość pełnowartościowego białka, egzogennych aminokwasów, witamin, minerałów i steroli), szczególnie w stanach niedożywienia, wzrostu, w okresie ciąży, laktacji oraz w celu rozszerzenia płodności u ludzi i zwierząt. Jest stosowana także jako środek wzmacniający wytrzymałość organizmu, energizujący, wspomagający trwałość.

Maca (Lepidium meyenii syn. L. Peruvianum) to roślina dwuletnia lub bylina o wysokości do kilkunastu centymetrów. Minimalistyczncem leczniczym jest jej korzeń o średnicy 2-8 cm przypominający buraka. Maca rośnie w wysokich Andach, w Peru i Boliwii. Konwencjonalnie uprawiana jest na wysokości powyżej 4000 metrów, gdzie ze względu na niskie temperatury i silne wiatry niedużo innych roślin daje się uprawiać. Praktycznie wszystkie peruwiańskie uprawy macy są organiczne. Na tej wysokości rzadko występują szkodniki mogące zaszkodzić roślinie. Do nawożenia stosuje się przeważnie nawóz pochodzący od owiec i alpak.

Maca jako afrodyzjak w badaniach naukowych

Badania na zwierzętach potwierdziły parametry korzenia maca do rozszerzania zachowań seksualnych. W 2000 roku Zheng opublikował wyniki badania, w którym ekstraktem etanolowym z macy karmiono myszy (40mg/kg masy ciała) i szczury (45, 180 albo 1800 mg/kg). Zaobserwowano wzrost krycia i zmniejszenie czasu niezbędnego do osiągnięcia pełnej erekcji.1. Kolejne dwa badania potwierdzają te wyniki. Szczury, którym podawano 15 i 75 mg/kg ekstraktu z macy2 i 24, 52 i 870 mg/kg ekstraktu z macy 3 szybciej przystępowały do kopulacji. Zniżył się czas między wytryskiem a przystąpieniem do kolejnej kopulacji.

Działanie macy sprawdzano także u ludzi. W badaniu metodą podwójnie ślepej próby z kontrolą placebo u panów, którzy przyjmowali 1500 lub 3000 mg maca, znacząco zwiększyło się pożądanie seksualne (libido) po 8 tygodniach.4 Wyniki zostały potwierdzone w podobnych badaniach u pań i mężczyzn, przy zastosowaniu porównywalnych dawek.4,5,6,7,8 Jak prezentuje badanie, u mężczyzn maca powiększa pojemności nasienia, liczba plemników w ejakulacie, ilość ruchliwych plemników i ruchliwości plemników.

Najważniejsze cechy:

· Naturalna w 100%
· Pomaga utrzymać wyrównaną gospodarkę hormonalną
· zwiększa wydolność organizmu
· Wspomaga system opornościowy
· chroni przed zgubnymi skutkami stresu
· Pomaga utrzymać dietę i zrzucić zbędne kilogramy
· rozszerza libido równocześnie u kobiet jak i u panów

stosowanie:

1 kapsułka 3razy dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Przeciwskazania:

U pań w ciąży, karmiących skonsultować stosowanie z lekarzem, towar nie dla osób poniżej 18 roku życia. Wrazie jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się ze swym lekarzem.

Opakowanie:

60 kapsułek 500mg

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane