Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Mega silna erekcja i nienasycona żądza... marki Trec

Mega silna erekcja i nienasycona żądza... marki Trec

PL 67.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3965405

Opis

QR CODE

pakiet dla wszystkich którzy potrzebują naprawdę TRWAŁEJ i SILNEJ EREKCJI. Od momentu użycia sugerowanego zestawu T-100 + ArgiPower Twoja partnerka za każdym razem poczuje w Tobie prawdziwego OGIERA! Opisy produktów:T-100:

Ten bezkompromisowy suplement diety został produkowany, by na drodze wielostronnego oddziaływania na organizm pana maksymalnie nasilać u niego endogenną produkcję jednego z najbardziej anabolicznych hormonów - TESTOSTERONU.

Skład T-100™ jest oparte na 3 naukowo opracowanych formułach, z których 2 (ANDRO SHOCK & Antiestro_GEN Formula, a także GONADOTROPIC IMPACT) bezpośrednio odpowiadają za wywołanie pokaźnych zmian w poziomie androgenu we krwi, jak jeszcze metabolitów podobnych swą budową chemiczną i profilem działania do środków z grupy sterydów anaboliczno - androgennych. Synergia działania poszczególnych substancji aktywnych, osiągana na drodze wielotorowego wpływu na metabolizm hormonów w organizmie mężczyzny, skutkuje podwyższeniem produkcji testosteronu, powiększeniem poziomu jego wolnej, anabolicznej formy, obniżeniem konwersji do estrogenu, przyspieszeniem metabolizmu (wydalania) tego kobiecego hormonu i blokowaniem jego receptorów. W dodatku, aby zapewnić stabilność działania artykułu i płynność sekrecji testosteronu, niektóre ze składników oddziałują na gruczoł nadrzędny gonad – przysadkę, rozszerzając w niej sekrecję hormonu luteinizującego (LH), który bezpośrednio oddziałując na jądra intensyfikuje w nich produkcję testosteronu.

ANDRO SHOCK & Antiestro_GEN Formula oraz GONADOTROPIC IMPACT – eksplozja testosteronu:

Głównym odpowiedzialnym za wydajność działania T-100™ pozostaje kwas D-asparaginowy (DAA) – jest aminokwasem występującym naturalnie w naszych organizmach, w przeważającej ilości znajduje się w przysadce mózgowej i jądrach. Badania naukowe udowodniły, że DAA bezpośrednio zwiększa sekrecję LH, poprzez co dodatnio wpływa na poziom testosteronu, lecz działa w dodatku na poziomie samej gonady, dodatkowo, podnosząc we krwi poziom tego męskiego androgenu. Mechanizm działania kwasu D-asparaginowego został skrupulatnie poznany, a jego produktywność nie pozostawia najmniejszych wątpliwości.

Należy posiadać w pamięci, że działanie anaboliczno-androgenne nie jest zarezerwowane wyłącznie dla testosteronu. Inne substancje aktywne mogą posiadać niezwykle zbliżony, do tego hormonu, profil działania, wynikający z podobieństwa ich struktury chemicznej. Taka sytuacja dotyczy steroidów roślinnych (w głównej mierze: protodioscyn, protogracylin, diosgenin, ruskogenin, gitogenin i tigogenin) obecnych w ekstrakcie z buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris) czy glikozydów (przede wszystkim: furostanol) zawartych w ekstrakcie z kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.). Pokazano też, że związki te posiadają posiadają aktywność anaboliczną, a przedłużone ich spożywanie zwiększa liczba pobieranego pokarmu. Mechanizm działania jest oparte, prawdopodobnie, na wypieraniu testosteronu z kompleksów z SHBG i albuminą, czyli niezwykle podobnie, jak w sytuacji flawonów pochodzących z ekstraktu owsa zwyczajnego (Avena sativa L.), czy komponentów aktywnych pochodzących z ekstraktu z korzenia rośliny Maca. Związki zawarte w tych roślinach, przez wysokie podobieństwo strukturalne do testosteronu, mogą nie tylko wypierać go z kompleksów z białkami transportującymi hormony płciowe (SHBG i albumina),jeszcze pobudzać sam receptor androgenowy zlokalizowany na komórkach mięśniowych. Wypieranie męskiego androgenu z takich związków powiększa pulę wolnego testosteronu, a jak wiadomo tylko taki jest aktywny anabolicznie.

Ponadprzeciętny wzrost poziomu tej formy testosteronu, związany jest ponadto z obniżoną jego konwersją do estradiolu, dzięki wpływowi trans-resweratrolu, który zniża aktywność aromatazy odpowiedzialnej na katalizowanie tego cyklu,w dodatku blokowaniem samych receptorów estrogenowych. Trans-resweratrol minimalizuje tym samym negatywne dla sportowców skutki działania estrogenów. W celu wzmocnienia efektu jego działania, skład T-100™ został wzmocniony progresywnym indol-3-karbinolem, który nad wyraz efektywnie nasila metabolizm estradiolu w organizmie, przyspieszając jego degradację. Obniżony poziom tego damskiego hormonu efektywniejszą redukcję tkanki tłuszczowej oraz udoskonalenie gęstości i separacji mięśni. Całości wspaniałego składu pro-testosteronowych formuł T-100™ dopełnia cynk, podany w formie doskonale przyswajanego chelatu aminokwasowego Albion®. Obecność tego dobroczynnego dla mężczyzn pierwiastka jest konieczna do prawidłowej produkcji testosteronu, a także rozwoju i czynności kanalików nasiennych. Jak wynika z badań, choćby umiarkowany niedobór cynku może być przyczyną zaburzeń seksualnych i zmniejszonego popędu płciowego, a dodatkowa suplementacja nim może istotnie wpłynąć na rozszerzenie ilości plemników, a także przywrócić zainteresowanie seksem. Wraz z wymienionymi wyżej składnikami spowoduje prawdziwą eksplozję libido przybierającą postać nienasyconej żądzy.

Subtelnie zrównoważone działanie elementów T-100™ to nie tylko zmiana poziomu testosteronu, jego pochodnych, a także estrogenów,też formuła PRO_Activation Blend, której substancje czynne aktywują układ nerwowy, nasilają przepływ krwi poprzez mięśnie, a także rozszerzają absorpcję makroskładników pokarmowych nasilając, tym samym, procesy anaboliczne, od strony zaopatrzenia regenerujących się tkanek w aminokwasy, glukozę, kwasy tłuszczowe, czy minerały i witaminy.

PRO_Activation Blend to w głównej mierze siła działania AstraGin™, zastrzeżonej mieszanki ekstraktów z żeń-szenia fałszywego (Panax notoginseng) i traganka błoniastego (Astragalus membranaceous). Badania przeprowadzone na AstraGin™ dowodzą, iż jego elementy aktywne poprawiają, na poziomie komórkowym (absorpcja z krwiobiegu), wchłanianie aminokwasów, glukozy i witamin. Rekomendowany mechanizm działania jest związany z nasileniem syntezy mRNA i białek odpowiedzialnych za transport składników pokarmowych do wnętrza komórki. Wyniki badań (Chang TC, J.Agric. Food Chem., Vol. 55, No. 5, 2007) dowodzą, że AstraGin™ powiększa absorpcję aminokwasów, glukozy i witamin o, odpowiednio 62, 57 i 50%. Podnosi wrażliwość receptora insulinowego o 38%, przez co powiększa skuteczność produkcji ATP o 18% i syntezę glikogenu mięśniowego (24 godziny po intensywnym wysiłku) aż o 60%. Mechanizm działania AstraGin™ perfekcyjnie asymiluje z podwyższonym poziomem testosteronu i jego pochodnych, które pokaźnie rozszerzają zapotrzebowanie kaloryczne organizmu, zwłaszcza w okresie ciężkich treningów, sprzyjając poprawie jakości masy mięśniowej i ogólnego pokroju ciała.

Skuteczność działania PRO_Activation Blend wspiera ponadto ekstrakt różeńca górskiego i ashwagandy, które optymalizują pulę neuroprzekaźników w centralnym układzie nerwowym, poprzez co wspomagają zdolności kognitywne (udoskonalają pamięć i koncentrację) oraz łagodzą odczuwanie niepokoju i nastrojów depresyjnych. Pobodnie ukierunkowane działanie wykazuje ekstrakt cytryńca chińskiego, który podnosi zdolności organizmu do radzenia sobie z wewnętrznymi i zewnętrznymi czynnikami stresowymi, wybitnie poprawiając samopoczucie i zadowolenie z życia. Wraz z ekstraktem pieprzu czarnego, unosi tempo metabolizmu, stanowczo udoskonala produkcję energii w organizmie i oddala odczucie zmęczenia. Pełni jeszcze funkcję znakomitego antyoksydanta, wydajnie ograniczając poziom wolnych rodników, w znaczących ilościach powstających w trakcie intensywnych przemian metabolicznych.

Apteka Intymna
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane