Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Menbooster MAXX - potężna dawka enegii seksualnej, 120 kaps.

Menbooster MAXX - potężna dawka enegii seksualnej, 120 kaps.

PL 117.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3965208

Opis

QR CODE

MenBooster Maxx to sprawdzona formuła zawarta w dwóch preparatch która sprawdza się u większości naszych klientów. Menbooster Maxx może przyczynic się do rozszerzenia Twojej wrażliwości seksualnej i mocniejszej erekcji. To pakiet który z jednej strony wpływa na powiększenie ilości męskiego hormonu - testosteronu - w organiźmie, z drugiej zaś daje mocny zastrzyk energii która stymuluje do działania, także w sferze seksualnej.

  • powiększenie Twojej erekcji
  • Maksymalna TWARDOŚĆ penisa
  • Bardziej intensywne orgazmy
  • obszerniejsza liczba nasienia
  • Zadowolenie Twojej partnerki
  • Dawka maksymalnej i skutecznej energii

MenBooster MAXX to komplet dwóch preparatów które posiadają w swoim składzie kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę, i Tribulus Terrestris - zioło zwane często "naturalną wiagrą". Taka kompilacja zagwarantuje pobudzenie i produktywność seksualną. Ta specjalna formuła pozwala na uzyskanie maksymalnej energii dzięki której nawet w stanie osłabienia witalności zawsze staniesz na wysokości zadania.

Już teraz kochaj się 3x dłużej! W ten sposób zadowolisz choćby najbardziej wymagającą partnerkę!

Przeprowadzone niedawno badanie wykazały, że aż 76% pań nie jest zadowolonych z współżycia ze swym partnerem. Na ten stan wpływa wielkość penisa, przedwczesny wytrysk i słaba erekcja. Prowadzi to nieraz do depresji seksualnej, poczucia niedoskonałości oraz niejednokrotnie to rozpadu związku. By tego uniknąć juz dzisiaj możesz zapobiedz tym problemom. MenBooster MAXX w każdym z tych przypadków jest w stanie wspomóc Cię w rozwiązaniu tych problemów. Już teraz nieważne będzie czy masz drobnego penisa, przedwczesny wytrysk czy słabą erekcję. Bez zbędnych drogich operacji chirurgicznych, bez użytkowania drogich leków, możesz stać się prawdziwym Casanową! starczy użyć MenBooster MaXX aby wiekszość Twoich problemów seksualnych mogło zostać POKONANYCH!

jednocześnie jeden jak i drugi preparat wchodzący w skład zestawu MenBooster MAXX to w pełni bezpieczne i wydajne suplementy diety. Używane razem zwiększają wydajnie testosteron - tak niezbędny mężczyźnie hormon męski, jak i dają silny zastrzyk energii. Są to w pełni sprawdzone preparaty produkowane poprzez wiodącego producenta specjalistycznych odżywek dla osób aktywnych. Wszyskie składniki są wyselekcjonowane i przebadane tak, by ich wydajność była farmakologicznie największa.

Jak działa komplet MenBooster? MenBooster MAXX to pakiet dwóch produktów które swoim składem posiadają za zadanie wspomóc męską seksualność. Skład preparatów to kompozycja zioła Tribulus Terrestris, a także kofeiny i naryngeniny. Tribulus Terrestris aktywuje działanie męskiego hormonu - testosteronu, poprzez co zwieksza się seksualność doprowadzając do szczytowej formy w tym zakresie. Przez obszerniejszy dopływ krwi do penisa można zauważyć równocześnie zwiekszenie jego grubości jak i długości. Czy ten zestaw jest bezpieczny? równocześnie jeden jak i drugi preparat są suplementami diety wytworzonymi poprzez jedną z wiodących firm na świecie w tworzeniu suplementów. Stosując ten pakiet unikasz groźnych powikłań zdrowotnych jekie mogą spowodować niektóre leki na receptę. Równocześnie stają się zbędne kłopotliwe i wstydliwe wizyty u lekarza. Preparaty nie zawierają żadnych środków chemicznych i narkotycznych destrukcyjnych dla zdrowia. Jeśli jednak chorujesz bądź chorowałeś na przewlekłą lub ciężką chorobę, przed zastosowaniem preparatów powinieneś skontaktować się ze swoim lekarze. Jaki jest skrupulatny skład? Tribulus Terrestris (Buzdyganek ziemny) jest afrodyzjakiem znanym na Bałkanach, we wschodniej Europie, w Chinach i w Indiach, użytkowanym od wieków w medycynie ludowej w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Substancjami czynnymi w wyciągu roślinnym z Tribulusa są na ogół saponiny steroidowe (diosgenina i protodioscyna) wykazujące podobieństwo strukturalne do ludzkich hormonów steroidowych, bliźniacze z testosteronem i wpływające na poziom endogennego testosteronu, obecne są dodatkowo indole i polifenole.

Tribulus stymuluje przysadkę mózgową do pokaźniejszej produkcji hormonalnej, działa na jądra pobudzając je do syntezy testosteronu, wpływając w stanowczy sposób na satysfakcję ze współżycia seksualnego. Służy poprawie i utrzymaniu silnej erekcji i rozszerza odczuwanie bodźców seksualnych. Badania dowiodły, iż suplementacja ekstraktów z Tribulusa podwyższa o ponad 70% poziom gonadotropiny LH, odpowiedzialnej za stymulację syntezy testosteronu, a także o ponad 40% poziom wolnego (aktywnego) testosteronu.

równocześnie poprzez ogólne działanie testosteronu na organizm Tribulus wpływa na udoskonalenie szeregu procesów życiowych zależnych od korzystnego poziomu hormonalnego. Dochodzi m.in. Do szybszego przyrostu masy mięśniowej, poprzez usprawnienie metabolizmu w kierunku większego spalania tłuszczów i nasilonej syntezy białek, a także powiększonej wydolności fizycznej i psychicznej. Tribulus wykazuje ponadto dobroczynne działanie na wątrobę, nerki, układ moczowy, sercowo-naczyniowy i nerwowy, udoskonala ogólnoustrojowe krążenie krwi, jak także podwyższa ruchliwość i liczbę plemników.

Saponiny steroidowe i indole i polifenole zawarte w wyciągu roślinnym z Tribulusa pełnią także ważną rolę w profilaktyce schorzeń prostaty, gdyż hamują aktywność enzymu (5-alfa-reduktazy) uczestniczącego w przemianie testosteronu w dehydrotestosteron (DHT). W warunkach rozszerzonej syntezy DHT nasila się podział komórek gruczołu krokowego, co w wyniku czego może prowadzić do przerostu tego narządu, a także powstania ognisk nowotworowych. Związki te hamują także czynność enzymu? aromatazy? odpowiedzialnego za przemiany testosteronu do estrogenów.

W badaniach klinicznych na 212 pacjentach z obniżonym poziomem libido, po 30 dniach kuracji 85% badanych deklarowało jego wzrost, a po 60 dniach kuracji powiększony poziom libido odczuwało 94% badanych. Na 36 pacjentów z chronicznym schorzeniem prostaty i obniżonym poziomem libido u 75% badanych zanotowano zadowalające efekty po zakończeniu kuracji. U pacjentów z obniżonym poziomem testosteronu następował wzrost zawartości hormonu, w odróżnieniu od pacjentów z normalnym poziomem testosteronu, gdzie nie następowała nadprodukcja. Czyli wzrost testosteronu następuje do fizjologicznych granic.

Caffeine 200 PLUS zawiera ultra-czystą kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę. Preparat nad wyraz ekspresowo pobudza organizm do wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej. Kofeina nie tylko stymuluje centralny układ nerwowy,też pomaga przezwyciężyć zmęczenie i stagnację. Ten aktywny alkaloid ogranicza rozpad glikogenu i nasila metabolizm tłuszczu, przez co powiększa pule niezbędnej do naprawdę ciężkich ćwiczeń energii. Dodatek naryngeniny nasila działanie kofeiny, a także przedłuża jej aktywność w organizmie. Właściwie co mogę osiągnąć stosując MenBooster MAXX? Oto lista niektórych korzyści jakie można osiągnąć:

 • rozszerzona solidność seksualna
 • Mocniejsza seksualność (porządanie)
 • Dłuższa i silniejsza erekcja
 • obszerniejsze panowanie nad wytryskiem
 • Bardziej intensywne orgazmy
 • Grubszy i twardszy penis
 • Niezwykły przypływ energii

Czy występują efekty uboczne? Stosując preparaty według zalecanych wskazań powienieneś czuć się bezpiecznie. Preparaty są przebadane w labolatoriach i w praktyce. Jeżeli jednak chorujesz na chorobę serca to przed użyciem powinieneś skontaktować się ze swym lekarzem. Jak dawkować MenBooster MAXX? Jeżeli chodzi o sferę seksualności to zalecamy stoswać na około godzinę przed planowanym aktem 1 kapsułki Coffeine 200 Plus + 1 kapsułka Tribulonu. Czy potrzebna jest recepta lekarska? pakiet MenBooster MAXX to dwa preparaty (suplementy diety) oparte na bezpiecznych i naturalnych składnikach. Wytwarzane według najwyższych farmaceutycznych standartów. Nie potrzebujesz do zakupu recepty lekarskiej. Czym różni się MenBooster MAXX od innych preparatów dla mężczyzn? MenBooster MAXX nie gromadzi substancji narkotycznych i plastikowych substancji chemicznych. Zawarte substancje oparte są na naturalnych składnikach dzięki którym z jednej strony powyższana jest Twoja seksualność, a z drugiej powiększa się ciśnienie krwi w penisie. Taka kombinacja powoduje, że wydajność jest pokaźnie wyższa aniżeli w innych preparatch. Jest to bezpieczna alternatywa dla drogich leków. Jak długo trzeba czekać na przesyłkę? przesyłka jest wysyłana w następny dzień po złożeniu zamówienia. Średnio okres kryteria wynosi na terenie UE od 2 do 7 dni roboczych. Wysyłka poza UE może zostać dostarczona w ciągu 5 do 14 dni roboczych. Czy można zapłacić kartą kredytową? Oczywiście. Posiadamy bezpieczny system płatności kartami kredytowymi i przelewami z banków on-line. W niektórych krajach można dodatkowo zapłacić przy odbiorze paczki. Czy przesyłka jest dyskretna? Tak. Wysyłka jest dyskretna, nie sugerująca zawartości. Czy można złożyć zamówienie telefonicznie? Oczywiście. Zamówienia można składać pod numerem telefonu +48 790-218-979 Czy dajecie jakąś gwarancję? najlepszą gwarancją są dla nas opinie zadowolonych klientów, a także skład który jest do tej pory jedną z najkorzystniejszych kompilacji ziół użytkowanych w tego typu preparatach. Do tego zachwyt marki Trec na całym świecie, która jest producentem tych suplementu.

W skład zestawu wchodzą dwa produkty producenta TREC

Coffeine 200 Plus 60 kapsułek + Tribulon Black 60 kapsułek

Przedstawione zdjęcia są jedynie wizualizacją graficzną. Nie przedstawiają oryginalnego opakowania. Produkty są wysyłane w ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH PRODUCENTA

Apteka Intymna
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane