Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Olimp Argi power 1500 120 kapsułek - mega silna erekcja (1)

Olimp Argi power 1500 120 kapsułek - mega silna erekcja (1)

PL 137.00 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3965406

Opis

QR CODE

Poczuj jak działa MEGA dawka! ARGI POWER™ 1500 MEGA CAPS® to aż 1500 mg najwyższej jakości czystej farmaceutycznej L-argininy w 1 kapsułce!!!

Więcej krwi do mięśni, więcej składników odżywczych, obszerniejsze odczucie pompy, a także większe możliwości seksualne to atuty stosowania ArgiPower ™

Poczuj Prawdziwą MOC!

Jak działa L-arginina?

Jest ona kluczowym składnikiem w ścieżce syntezy tlenku azotu (NO) -cząsteczki szczególnie istotnej w procesie budowania masy mięśniowej. Na skutek skomplikowanych reakcji enzymatycznych L-arginina przekształcana jest do cytruliny i tlenku azotu, cząsteczki sygnałowej powodującej rozszerzenie światła naczyń krwionośnych.

Czy suplementacja L-argininą poprawnie wpływa na cykl erekcji?

Tak, aminokwas ten może udoskonalać zdolności seksualne u mężczyzn. dzięki czemu, że tlenek azotu (NO) sprawia rozszerzanie naczyń krwionośnych, może wywoływać efektywniejszy przepływ krwi w ciałach jamistych prącia, korzystnie oddziałując na erekcję.

Suplement uzupełniający dietę w L-argininę - komponent pokarmowy, przekształcany w organizmie w związki aktywne biologicznie, ważne dla kształtowania sylwetki, z których głównym jest - tlenek azotu (NO, biorący udział w rozwoju zdolności
wysiłkowych i utrzymaniu wysokiej skuteczności seksualnej.

Popraw swoją pewność seksualną, ogólną produktywność seksualną, baw się seksem i wreszcie bądź wytrzymały! Gotowy po kilku minutach. ArgiPower jest suplementem diety nie wymagającym recepty lekarskiej.

- usztywniony popęd płciowy.
- Mocniejsze i dłużej trwające erekcje.
- usztywniona pewność siebie.
- Wzróst poziomu energii i wytrzymałości seksualnej.
- pokaźniejsze zadowolenie z ogólnego życia seksualnego.


L-Arginine (Arginina względnie egzogenny aminokwas) bierze udział w procesie regeneracji komórek, w reakcjach odpornościowych, w regulacji hormonalnej i w metabolizmie białek. Powoduje powiększanie się masy mięśni i ograniczanie się ilości tłuszczów. Zwiększa żywotność, ruchliwość i ilość plemników. Skutecznie wspomaga leczenie bezpłodności i impotencji. Wzmacnia erekcję

Preparat dedykowany dla osób ćwiczących rekreacyjnie, sportowców wyczynowych i mężczyzn z problemami w sferze płciowej.

Sposób użycia:

We wspomaganiu wysiłku - 1-2 kapsułek przed i po treningu; dla wspomagania zdolności seksualnych - 1 kapsułka jednorazowo na ok. 30 min. Przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

Skład:

Wartość energetyczna 0,68 kcal/ 2,84 kJ
Białko 0,17g
Węglowodany 0 g
Tłuszcz 0 g
Błonnik pokarmowy 0 g
Sód 0 g
L-arginina 1500 mg
L-arginine, bulking agent - microcrystalline cellulose, anti-caking agent - magnesium stearate, capsule - gelatin.

Opakowanie- 30 kapsułek (blister)

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane