Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Saw palmetto, libido, erekcja, prostata marki Puritan pride

Saw palmetto, libido, erekcja, prostata marki Puritan pride

PL 87.00 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3965350

Opis

QR CODE

Północnoamerykańscy Indianie używali owoców saw palmetto jako domowego środka przeciw atrofii jąder, stanom zapalnym prostaty i niskiemu popędowi płciowemu panów. Stosowano je także w przypadku bolesnych menstruacji, bezpłodności i nadmiernej produkcji mleka u kobiet. Konwencjonalnie użytkowano saw palmetto także jako tonikum i do usuwania flegmy z błon śluzowych, niezwykle z oskrzeli.

Saw palmetto to wariant nieznacznej palmy z wielkimi liśćmi i obszernymi czerwonymi, przechodzącymi w czarne owocami. Owoce Saw palmetto zawierają olej z przeróżnymi kwasami tłuszczowymi i fitosterole, jak beta-sitosterol, stigmasterol, lupenon i 24-metylocycloartenol. Udowodniono, że rozpuszczalny w tłuszczu ekstrakt owocu hamuje - przez zablokowanie enzymu 5-alfa-reduktazy - zamianę testosteronu w dehydrotestosteron (DHT), odpowiedzialnego za rozszerzenie prostaty. Poza tym blokuje on przyłączanie się DHT do receptorów. W ten sposób zostaje zniwelowane działanie i stymulowyny jest rozkład DHT.

W ostatnim czasie widocznie powiększyła się w USA ilość badań nad tym środkiem. W opublikowanych w 1998 roku w "Journal of the American Medical Association" wynikach ważnych studiów autorzy stwierdzili, że saw palmetto sprawia usunięcie symptomów związanych z oddawaniem moczu. Są to wyniki porównywalne z efektami lekarstwa finasterydu, pozbawione jednak standardowych dla niego ujemnych skutków ubocznych.

W Niemczech saw palmetto,dzięki wielu badaniom uznane jest jako środek leczący prostatę i dostępne jest powszechnie w aptekach bez recepty. Ponieważ równocześnie przerost prostaty jak i łysienie androgenowe związane są z DHT, twierdzi się, że saw palmetto może być środkiem skutecznym w leczeniu łysienia androgenowego. Nie ma wiążących badań wykazujących wydajność saw palmetto w leczeniu łysienia androgenowego, chociaż analogia schorzeń prostaty i łysienia jest na tyle spora,niemało firm sprzedaje ten środek jako uznany w kuracji przeciwko wypadaniu włosów.

użycia SAW PALMETTO:
- problemy z oddawaniem moczu u mężczyzn
- rozszerzenie prostaty, stany zapalne prostaty
- impotencja, zbyt niskie libido
- atrofia jąder

- problemy z łysieniem
- likwidowanie flegmy, inhalacje, bronchit, astma, przeziębienia
- ogólny środek na wzmocnienie mięśni
- tonikum dla błon śluzowych
- kojące działanie na system nerwowy
- hamowanie stanów zapalnych
- pobudzenie apetytu i trawienia
- regulacja pracy tarczycy


Skład (1 kapsułka): saw palmetto (palma sabałowa) 540mg
Pozostałe elementy: żelatyna

Zalecane spożycie: 1 kapsułka 3-5 razy dziennie, najlepiej podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety.

Opakowanie: 100 kapsułek

UWAGA! towar jest do spożycia tylko dla panów. Nie jest sugerowany kobietom. Jeżeli przyjmujesz jakieś leki skonsultuj się przed wykorzystywaniem z lekarzem. Jeżli chorujesz na nerki, wątrobę albo choroby krążenia skonsultuj się przed używaniem z lekarzem. Jeżeli zauważysz efekty niechciane radzimy skonsultować się ze swym lekarzem. towar TYLKO dlaosób pełnoletnich. Należy przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane