Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Supl.diety-Big Erection - kapsułki 60 szt

Supl.diety-Big Erection - kapsułki 60 szt

PL 95.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3965190

Opis

QR CODE

BigErection to Mega konkretne stężenie - nawet 20:1Wielu mężczyzn chciałoby: • Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę • Uzyskać solidną i długą erekcję • W pełni zaspokoić swoją partnerkę • Dotrzeć do jej punktu "G" dzięki czemu Ona zaczęłaby przeżywać najpiękniejsze orgazmy w swym życiu • Odczuwać obszerniejsze przyjemności seksualne • mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem oraz wydłużyć czas trwania stosunku • Osiągnąć przypływ pokaźnej energii seksualnej i witalności erotycznejBądź mężczyzną zawsze, gdy ona tego pragnieWidząc pożądanie w jej oczach, możesz stanąć na baczność kiedy tylko zechcesz? To łatwiejsze aniżeli myślisz.


kompilacja naturalnych elementów polepsza wrażliwość i ukrwienie narządów płciowych, zwiększając możliwości seksualne.komponenty zawarte w suplemencie diety BigErection mają na celu pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji, dłużej trwających wzwodów, większej skuteczności seksualnej i wyjątkowo potężnych doznań.Czy chcesz żeby Twoja partnerka nadal udawała orgazm? szeroka część związków rozpada się przez brak satysfakcjonującego seksu.


Może to oznaczać, że całe dużo panów nie jest w stanie zadowolić swej partnerki. Być może nie masz świadomości, iż Twoja kobieta od miesięcy nie miała prawdziwego orgazmu.Fantastyczny seks cementuje związekWyobraźcie sobie, że po czterdziestym roku życia można skutecznie odzyskać wydajność seksualną sprzed 15-stu czy 20-stu lat.


progresywny skład BigErection może przywrócić silne wzwody, zapewnić mężczyźnie kontrolę nad stosunkiem i wpływać opóźnienie wytrysku. Warto pamiętać, że partnerzy, którzy posiadają udane życie intymne, budują głębsze relacje niż pary, których życie erotyczne jest nieudane.


Medycyna uczyniła ogromny postęp w zwalczaniu problemów z potencją i warto z tego korzystać.Ogólnie o potencjiXXI wiek nie sprzyja zachowaniu wysokiej potencji. Coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu, lecz niewielu z nich decyduje się na zwalczanie krępujących dolegliwości.


Jak szczególnie współczesny tryb życia wpływa na pogorszenie potencji, na osłabienie libido i czy da się temu zapobiec?Potencjalne zagrożenia Stres, pośpiech, niezdrowa dieta, alkohol i zanieczyszczone powietrze - wielu czynników ograniczających potencję nie można uniknąć.


Ogólnodostępne badania pokazują, iż już co trzeci mężczyzna w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji. Coraz częściej problemy z potencją dotyczą mężczyzn już po 30. Roku życia. Specjaliści dodają, że zaburzeń erekcji można się ustrzec, jeśli adekwatnie wcześnie zadba się o swoją męskość.Objawy, których nie należy lekceważyć Niepełny wzwód, utrata erekcji w trakcie stosunku czy spadek libido to najczęstsze dolegliwości, z którymi zmagają się mężczyźni w coraz młodszym wieku.


Na zaburzenia potencji narażony jest każdy,uniemożliwianie im jest łatwiejsze, aniżeli może się wydawać. Dlaczego więc tak wielu panów wstydzi się mówić o swoich problemach? Lekarze podkreślają, iż im wcześniej zadba się o wysoką potencję, tym dłużej problemy z erekcją będą znane tylko z opowieści kolegów.Udane życie seksualne jest decyzją Według statystyk o udoskonalenie wydajności seksualnej warto zadbać już w młodym wieku kiedy to poziom testosteronu przestaje być tak wysoki.


Wraz z upływem czasu skóra zaczyna tracić sprężystość, a mięśnie napinające penisa tracą młodzieńczą wiotkość. Utratę skuteczności seksualnej przyspieszają dodatkowo stresujący tryb życia, niezdrowa dieta, uzależnienie od papierosów czy kawy, a nawet powietrze, którym oddychamy.Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w krótkim czasieZaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy.


sprawdź, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najistotniej i zapewnij jej atrakcyjny orgazm!Ściany pochwy zbudowane są z delikatnej tkanki nabłonkowej, na których znajdują się tysiące zakończeń nerwowych.


Wielu mężczyzn potwierdza, że ważniejsza od penetracji długookresowej jest penetracja intensywna, która silnie pobudza najwrażliwsze miejsca w pochwie.nawet poprzez długi okres penetracji w niepełnym wzwodzie można nie dać kobiecie orgazmu, w trakcie gdy już po niedługiej intensywnej penetracji silnie utwardzonym członkiem zbliżenie może kończyć się damskim szczytowaniem.Silniejsza Erekcja = Silniejszy Orgazm Substancje aktywne mają za zadanie rozszerzać naczynia krwionośne ułatwiając i zwiększając dopływ krwi do prącia.


Penis może stać się bardziej nabrzmiały niż do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o mnóstwo, dużo dłużej. Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki czemu bodźce odczuwane poprzez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.Na szczyt momentalnie jak nigdy dotąd Znając klucz do żeńskiego orgazmu można doprowadzać partnerkę do atrakcyjnego finału w trakcie każdego zbliżenia.


Połączenie adekwatnej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i pań!) droga do rewelacyjnego życia erotycznego. Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka perfekcyjnego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.wykorzystywanie kapsułek BigErection1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.


stosowanie suplementu diety BigErection poprzez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.Polecamy jednoczesne używanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od , a także żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz zaznać nieprzewidzianie szybko.Pełny skład• L-arginina 100 mg • Żelatyna• Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 70 mg• Ekstrakt z korzenia maca 4:1 70 mg • Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 70 mg • Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 60 mg • Ekstrakt z ziela czarnego owsa 10:1 60 mg Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna Barwnik: dwutlenek tytanu *użytkowanie suplementu diety BigErection przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzemInnowacyjny lubrykant i żel 2w1 na EREKCJĘWielu panów chciałoby: • Poprawić jakość życia seksualnego • Móc doprowadzić do orgazmu partnerkę • Długiej, konkretnej i silnej EREKCJI • Wielu orgazmów w niedługim czasie • Móc więcej i częściej uprawiać seks • posiadać kontrolę nad erekcją oraz przedłużeniem czasu trwania stosunku • szerokiej energii i witalności seksualnejNiesamowity żel!


konkretna i długa erekcja!unikatowe połączenie komponentów wpływa prawidłowo na efektywność seksualną, dzięki czemu większa i dłuższa erekcja może być w Twoim zasięgu. To co uwydatnia żel BigErection to naturalny skład dający możliwość wspierania mocnego wzwodu, opóźnienie wytrysku, utrzymanie skuteczności i wytrzymałości seksualnej.KONIEC PROBLEMÓW Z EREKCJĄ!!!Żel BigErection ma nad wyraz seksowny i przyjemny zapach.


Może być stosowany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.Żel BigErection jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.Dla kogo jest przeznaczony BigErection?Żel BigErection stworzony jest z myślą o mężczyznach chcących: • doprowadzić do orgazmu swoją partnerkę • utrzymać dłuższą i silniejszą erekcję • mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem • uzyskać super solidne doznania erotyczneSkładniki pochodzenia naturalnego stymulują EREKCJĘ i wspomagają możliwości seksulane.


Żel BigErection działa bezpośrednio na męskiego członka.Delikatnie masuj, aby poczuć działanie żelu BigErection. Odkryj na nowo przyjemność i radość z seksu.Żel BigErection gromadzi ekstrakty o wyjątkowych właściwościachPaullinia Cupana Seed Extract - guarana Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne.


Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której mieści 4 razy więcej, niż ziarna kawowca. Cechy rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w różnych postaciach dla podniesienia produktywności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku.


Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej poprzez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości".


W Europie ceniono te walory guarany jako silny afrodyzjak.Humulus Lupulus Extract - chmielRoślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest użytkowane w kosmetyce do opóźniania procesu starzenia się skóry.


cechy: • odprężające, pobudzające, powiększające • ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem • użycie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty) • silne cechy bakteriobójczeUrtica Dioica Extract - pokrzywa Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie wykorzystywaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najbardziej niedocenianych.


O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W przeciętniewieczu chwalili jej parametry Hildegarda z Bingen, a także Paracelsus.


Albert obszerny opisywał jej wykorzystanie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych zastosowaniach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich.


Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. Podczas wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych i wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.


właściwości: • pobudzające komórki do aktywnego działania • przeciwzapalne, leczniczePanax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń Korzenie uwielbiane w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu. Przypisywane żeń-szeniowi parametry: • zdrowie seksualne • ożywienie organizmu • solidność fizyczna organizmu • aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, atrybuty antyoksydacyjnee • pobudzenie seksualne • pokaźniejsza wydolność • witalność • przeciwdziała uczuciu zmęczenia • ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym • wytrzymałośćPozostałe elementy znamionują się również nieszablonowymi właściwościamiGlikol propylenowy - jest prawidłowym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną – dzięki niej zatrzymuje wodę, rozszerzając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka.


na dodatek uniemożliwia utracie wody z naskórka czyli chroni przed przesuszaniem i powoduje, iż skóra jest bardziej nawilżona.Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi.Sorbitol - substancja hydrofilowa, nawilżająca.


konsoliduje wodę na powierzchni naskórka, dzięki temu odpowiednio nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol posiada słodki smak, dlatego używany jest w produktach do higieny.Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry.Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.użytkowanIE ŻELUNanosić odpowiednią liczba żelu 1-2 razy dziennie i poprawnie wsmarowywać w penisa.genialny do nawilżania i zapobiegania otarciom podczas ćwiczeń na polepszenie erekcji.Polecamy jednoczesne wykorzystywanie 2 metod: kapsułek i żelu.


Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od oraz żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz odczuć niespodzianie szybko.OpakowanieBigErection Żel - 150 ml...

Twoja Rozkosz
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane