Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Trec Menbooster maxx - potężna dawka enegii seksualnej, 120 kaps.

Trec Menbooster maxx - potężna dawka enegii seksualnej, 120 kaps.

PL 117.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3965316

Opis

QR CODE

MenBooster Maxx to sprawdzona formuła zawarta w dwóch preparatch która sprawdza się u większości naszych klientów. Menbooster Maxx może przyczynic się do powiększenia Twojej wrażliwości seksualnej oraz mocniejszej erekcji. To zestaw który z jednej strony wpływa na powiększenie ilości męskiego hormonu - testosteronu - w organiźmie, z drugiej zaś daje konkretny zastrzyk energii która stymuluje do działania, także w sferze seksualnej.


  • rozszerzenie Twojej erekcji
  • Maksymalna TWARDOŚĆ penisa
  • Bardziej intensywne orgazmy
  • obszerniejsza liczba nasienia
  • Zadowolenie Twojej partnerki
  • Dawka maksymalnej i wydajnej energiiMenBooster MAXX to zestaw dwóch preparatów które mają w swoim składzie kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę,, a także Tribulus Terrestris - zioło zwane często "naturalną wiagrą". Taka kompilacja zapewnia pobudzenie oraz efektywność seksualną. Ta specjalna formuła umożliwia uzyskanie maksymalnej energii dzięki której nawet w stanie osłabienia witalności za każdym razem staniesz na wysokości zadania.

Już dzisiaj kochaj się 3x dłużej! W ten sposób zadowolisz choćby najistotniej wymagającą partnerkę!

Przeprowadzone niedawno badanie wykazały, iż aż 76% kobiet nie jest zadowolonych z współżycia ze swoim partnerem. Na ten stan wpływa wielkość penisa, przedwczesny wytrysk oraz słaba erekcja. Prowadzi to nieraz do depresji seksualnej, poczucia niedoskonałości, a także często to rozpadu związku. Aby tego uniknąć juz teraz możesz zapobiedz tym problemom. MenBooster MAXX w każdym z tych przypadków jest w stanie wspomóc Cię w rozwiązaniu tych problemów.

Już dzisiaj nieważne będzie czy masz małego penisa, przedwczesny wytrysk czy słabą erekcję. Bez zbędnych drogich operacji chirurgicznych, bez używania drogich leków, możesz stać się prawdziwym Casanową! wystarczy zastosować MenBooster MaXX żeby wiekszość Twoich problemów seksualnych mogło zostać POKONANYCH!

jednocześnie jeden jak i drugi preparat wchodzący w skład zestawu MenBooster MAXX to w pełni bezpieczne i sprawne suplementy diety. Wykorzystywane razem powiększają sprawnie testosteron - tak niezbędny mężczyźnie hormon męski, jak i dają silny zastrzyk energii. Są to w pełni sprawdzone preparaty stworzone przez wiodącego producenta specjalistycznych odżywek dla osób aktywnych. Wszyskie elementy są wyselekcjonowane i przebadane tak, by ich efektywność była farmakologicznie największa.

Jak działa komplet MenBooster?
MenBooster MAXX to pakiet dwóch produktów które swoim składem mają za zadanie wspomóc męską seksualność. Skład preparatów to kompilacja zioła Tribulus Terrestris i kofeiny i naryngeniny. Tribulus Terrestris aktywuje działanie męskiego hormonu - testosteronu, przez co zwieksza się seksualność doprowadzając do szczytowej formy w tym zakresie. Poprzez obszerniejszy dopływ krwi do penisa można zauważyć równocześnie zwiekszenie jego grubości jak i długości.

Czy ten komplet jest bezpieczny?
jednocześnie jeden jak i drugi preparat są suplementami diety tworzonymi poprzez jedną z wiodących firm na świecie w wytwarzaniu suplementów. Stosując ten komplet unikasz groźnych powikłań zdrowotnych jekie mogą spowodować niektóre leki na receptę. Jednocześnie stają się zbędne kłopotliwe i wstydliwe wizyty u lekarza. Preparaty nie zawierają żadnych środków chemicznych i narkotycznych destrukcyjnych dla zdrowia. Jeśli jednak chorujesz bądź chorowałeś na przewlekłą albo ciężką chorobę, przed zastosowaniem preparatów powinieneś skontaktować się ze swym lekarze.

Jaki jest dokładny skład?
Tribulus Terrestris (Buzdyganek ziemny) jest afrodyzjakiem znanym na Bałkanach, we wschodniej Europie, w Chinach i w Indiach, stosowanym od wieków w medycynie ludowej w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Substancjami czynnymi w wyciągu roślinnym z Tribulusa są z reguły saponiny steroidowe (diosgenina i protodioscyna) wykazujące podobieństwo strukturalne do ludzkich hormonów steroidowych, bliźniacze z testosteronem i wpływające na poziom endogennego testosteronu, obecne są też indole i polifenole.

Tribulus stymuluje przysadkę mózgową do obszerniejszej produkcji hormonalnej, działa na jądra pobudzając je do syntezy testosteronu, wpływając w zasadniczy sposób na satysfakcję ze współżycia seksualnego. Służy poprawie i utrzymaniu silnej erekcji i zwiększa odczuwanie bodźców seksualnych. Badania dowiodły, że suplementacja ekstraktów z Tribulusa wznosi o ponad 70% poziom gonadotropiny LH, odpowiedzialnej za stymulację syntezy testosteronu, a także o ponad 40% poziom wolnego (aktywnego) testosteronu.

równocześnie poprzez ogólne działanie testosteronu na organizm Tribulus wpływa na ulepszenie szeregu procesów życiowych zależnych od dobrego poziomu hormonalnego. Dochodzi m.in. Do szybszego przyrostu masy mięśniowej, poprzez usprawnienie metabolizmu w kierunku większego spalania tłuszczów i nasilonej syntezy białek i rozszerzonej wydolności fizycznej i psychicznej. Tribulus wykazuje ponadto dobroczynne działanie na wątrobę, nerki, układ moczowy, sercowo-naczyniowy i nerwowy, poprawia ogólnoustrojowe krążenie krwi, jak także podciąga ruchliwość i liczbę plemników.

Saponiny steroidowe oraz indole i polifenole zawarte w wyciągu roślinnym z Tribulusa pełnią także ważną rolę w profilaktyce schorzeń prostaty, gdyż hamują aktywność enzymu (5-alfa-reduktazy) uczestniczącego w przemianie testosteronu w dehydrotestosteron (DHT). W warunkach powiększonej syntezy DHT nasila się podział komórek gruczołu krokowego, co w efekcie może prowadzić do przerostu tego narządu oraz powstania ognisk nowotworowych. Związki te hamują także czynność enzymu? aromatazy? odpowiedzialnego za przemiany testosteronu do estrogenów.

W badaniach klinicznych na 212 pacjentach z obniżonym poziomem libido, po 30 dniach kuracji 85% badanych deklarowało jego wzrost, a po 60 dniach kuracji zwiększony poziom libido odczuwało 94% badanych. Na 36 pacjentów z chronicznym schorzeniem prostaty i obniżonym poziomem libido u 75% badanych zanotowano zadowalające efekty po zakończeniu kuracji. U pacjentów z obniżonym poziomem testosteronu następował wzrost zawartości hormonu, w odróżnieniu od pacjentów z normalnym poziomem testosteronu, gdzie nie następowała nadprodukcja. Czyli wzrost testosteronu następuje do fizjologicznych granic.

Caffeine 200 PLUS zawiera ultra-czystą kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę. Preparat szczególnie szybko pobudza organizm do wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej. Kofeina nie tylko stymuluje centralny układ nerwowy,ponadto pomaga przezwyciężyć zmęczenie i stagnację. Ten aktywny alkaloid ogranicza rozpad glikogenu i nasila metabolizm tłuszczu, poprzez co powiększa pule koniecznej do naprawdę ciężkich ćwiczeń energii. Dodatek naryngeniny nasila działanie kofeiny i przedłuża jej aktywność w organizmie.


Właściwie co mogę osiągnąć stosując MenBooster MAXX?
Oto lista niektórych korzyści jakie można osiągnąć:

 • rozszerzona trwałość seksualna
 • Mocniejsza seksualność (porządanie)
 • Dłuższa i silniejsza erekcja
 • większe panowanie nad wytryskiem
 • Bardziej intensywne orgazmy
 • Grubszy i twardszy penis
 • Niezwykły przypływ energii


Czy występują efekty uboczne?
Stosując preparaty według zalecanych wskazań powienieneś czuć się bezpiecznie. Preparaty są przebadane w labolatoriach i w praktyce. Jeżeli jednak chorujesz na chorobę serca to przed użyciem powinieneś skontaktować się ze swoim lekarzem.

Jak dawkować MenBooster MAXX?
Jeżeli chodzi o sferę seksualności to zalecamy stoswać na około godzinę przed planowanym aktem 1 kapsułki Coffeine 200 Plus + 1 kapsułka Tribulonu.

Czy niezbędna jest recepta lekarska?
pakiet MenBooster MAXX to dwa preparaty (suplementy diety) oparte na bezpiecznych i naturalnych składnikach. Produkowane według najwyższych farmaceutycznych standartów. Nie Ci trzeba do zakupu recepty lekarskiej.

Czym różni się MenBooster MAXX od innych preparatów dla mężczyzn?
MenBooster MAXX nie mieści substancji narkotycznych i plastikowych substancji chemicznych. Zawarte substancje oparte są na naturalnych składnikach dzięki którym z jednej strony powyższana jest Twoja seksualność, a z drugiej powiększa się ciśnienie krwi w penisie. Taka kombinacja sprawia, że sprawność jest pokaźnie wyższa niżeli w innych preparatch. Jest to bezpieczna alternatywa dla drogich leków.

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?
przesyłka jest wysyłana w następny dzień po złożeniu zamówienia. Średnio okres kryteria wynosi na terenie UE od 2 do 7 dni roboczych. Przesyłka poza UE może zostać dostarczona w ciągu 5 do 14 dni roboczych.

Czy można zapłacić kartą kredytową?
Oczywiście. Posiadamy bezpieczny system płatności kartami kredytowymi i przelewami z banków on-line. W niektórych krajach można ponadto zapłacić przy odbiorze paczki.

Czy dostawa jest dyskretna?
Tak. Przesyłka jest dyskretna, nie sugerująca zawartości.

Czy można złożyć zamówienie telefonicznie?
Oczywiście. Zamówienia można składać pod numerem telefonu +48 790-218-979

Czy dajecie jakąś gwarancję?
najlepszą gwarancją są dla nas opinie zadowolonych klientów, a także skład który jest do tej pory jedną z najlepszych kompozycji ziół użytkowanych w tego rodzaju preparatach. Do tego podziw producenta Trec na całym świecie, która jest producentem tych suplementu.

W skład zestawu wchodzą dwa produkty firmy TREC

Coffeine 200 Plus 60 kapsułek + Tribulon Black 60 kapsułek

Przedstawione zdjęcia są jedynie wizualizacją graficzną. Nie przedstawiają oryginalnego opakowania. Produkty są wysyłane w ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH PRODUCENTA

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane