Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Viapro, bez recepty - pewny efekt - 2 kaps. marki Viagro

Viapro, bez recepty - pewny efekt - 2 kaps. marki Viagro

PL 63.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3965319

Opis

QR CODE

Nowy skład na 2013 rok!

VIAPRO - środek na erekcję przystępny na rynku bez recepty

Viapro jest jednym najistotniejszych i najefektywniejszych środków dostępnych na rynku. Zdecydowanie polepsza pożądanie i zdolność nagłej erekcji. Jego działanie jest natychmiastowe - starczy jedna tabletka na godzinę przed stosunkiem. Polepsza erekcje choćby na okres 24 godzin od spożycia tabletki. Pozwala wam odzyskać sprawność i spontaniczność w seksualnych relacjach. Regularne stosowanie umożliwia długoterminową poprawę Twoich seksualnych osiągnięć.

teraz jeszcze potężniejsze działanie!

W czasie testów klinicznych badających działanie Viapro stwierdzono, że 95% mężczyzn uzyskało stanowczą udoskonalenie swej potencji i innych funkcji seksualnych! Zbliżony odsetek mężczyzn niemających problemów z potencją i erekcją odczuł niezwykłą udoskonalenie swoich funkcji seksualnych. Nie musisz "łykać" go codziennie wystarczy zabrać na godzinę przed... Działa 24 godziny!

W badaniach udowodniono, iż dzięki Viapro mężczyźni uzyskują:

  • obszerniejsze i pełniejsze erekcje
  • redukcja problemów z przedwczesnym wytryskiem
  • zwiększony obwód i długość penisa
  • prędki czas reakcji na bodźce seksualne
  • erekcję trwają widocznie dłużej
  • lepszą i szybszą umiejętność regeneracji po szczytowaniu pozwalająca uzyskiwać kilkakrotne erekcje i orgazmy

Działanie:

Viapro zwiększa poziom libido o ok 150%. Powoduje, że erekcja następuje prosto i szybko. Efekt jest natychmiastowy (starczy 1 godzina) i trwa ok. 24 godzin. Pomaga mężczyznom ponownie odzyskać spontaniczność we współżyciu seksualnym.

Kompleks części zawartych w Viapro powoduje silniejsze i obszerniejsze erekcje przez blokowanie enzymu Phosphodiesterase-5 (PDE-5). Pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. Napływa więcej krwi do penisa. Wynikiem jest silna potencja. Erekcja następuje widocznie szybciej i łatwiej. Innym pozytywnym działaniem Viapro po dłuższym okresie przyjmowania jest ogólna poprawa działania mechanizmów popędu płciowego, intensyfikacja doznań seksualnych. Podciąga poziom testosteronu i dopaminy hormonów za które odpowiada nadnercze.

Zatrzymuje fizjologiczny wyłącznik wzwodu!

Tlenek azotu jest podstawą prawidłowych reakcji seksualnych. Działa rozkurczająco na naczynia krwionośne. Powoduje powiększenie przepływu krwi, a na skutek czego silną potencję i erekcje penisa u mężczyzny. Jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiadających za zachowania seksualne. Viapro to najnowszej generacji preparat na potencje wykorzystujący odkrycia współczesnej medycyny.

Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w rozmaitym stopniu ponad 80% panów po 40-tce!

produkt najwyższej jakości stworzony zgodnie z restrykcyjnymi zasadami GMP, przy pełnej kontroli nad wysoką jakością zawartych części, całkowity proces wytwórczy ściśle kontrolowany i zgodny z normatywami prawnymi. Nie jest to lek, a naturalny suplement diety o działaniu zachowawczym.

Zupełnie nowa, aktywna formuła postawi Cię do pionu!

Skład:

Tak szerokiego spektrum aktywnych części nie proponuje żaden preparat ziołowy dostępny na rynku - zobaczcie zdrowa i naturalna potencja i erekcja - nie jest to lek plastikowy a w pełni naturalny i bezpieczny suplement diety bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Jeśli masz poważne choroby np. Związane z krążeniem, przyjmujesz leki, przed wykorzystaniem zasięgnij porady lekarza. Trzymaj poza zasięgiem dzieci!

elementy (na 1 kapsułkę):

L-Arginine HCl, ekstrakt z Sarsparilla (Smilaxofficinalis), Avenea Sativa, Zyzphys, Capsicum annum, Eleutherococcus senticocus, Urtica dioca, Sernoa rapens, Cucurbita pepo, komponenty kapsułki.

UWAGA! artykuł nie jest przystępny. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane