Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Yohimbe 2000 - erekcja jakiej nie miałeś

Yohimbe 2000 - erekcja jakiej nie miałeś

PL 117.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3965386

Opis

QR CODE

efektywny i zarazem bezpieczny afrodyzjak.
Niesamowicie wzmaga libido, polepsza jakość seksu, dodaje energii.
Pomaga w przemianach i zredukowaniu tkanki tłuszczowej.

TO NATURALNY ŚRODEK ZIOŁOWY KTORY PO POL GODZINIE
sprawia WZROST POPĘDU PŁCIOWEGO


100% GWARANCJI ORGINALNOŚCI

Yohimbina naturalny, ziołowy znany od stuleci i sprawdzony wzmacniacz libido i potencji. To mocny "zastrzyk" niezwykłej energii seksualnej dla panów i pań. Poczujecie tę moc w sobie i nie będziecie mogli tego powstrzymać.

Yohimbe rezultaty:

* konkretny afrodyzjak działający nad wyraz silnie na mężczyzn
* przeciwdziała apatii, łagodnym stanom depresyjnym
* okazuje się jeszcze silnym antyoksykantem
* pozytywnie wpływa a pracę tętnic
* pomaga uzyskać maksymalne seksualne spełnienie
* intensyfikuje doznania seksualne
* wzmaga libido ochotę na kontakty intymne
* ma działanie profilaktyczne np. Ataki serca


Czym jest Yohimbe?

Yohimbe to modna roślina występująca naturalnie w Afryce. Jest znana na całym świecie jako silny afrodyzjak. Substancję aktywną Yohimbe pozyskuje się je z kory tropikalnego drzewa (Corynanthe Yohimbe) z rodziny marzannowatych. Od stuleci oczyszczona kora była wykorzystywana w postaci nalewkirozszerzyć energię seksualną
oraz odczuwaną przyjemność.

Pierwszymi ludźmi, którzy odkryli i wykorzystywali Yohimbe jako afrodyzjak byli Pigmeje i Buszmeni z zachodniej Afryki, gdzie drzewo to występuje naturalnie. Plemiona Bantu z zachodniej Afryki po dziś dzień używają i cenią sobie yohimbe za jej cudowne parametry. Te same afrykańskie plemiona używały jej ponadto w leczeniu gorączki, trądu i kaszlu. Kora yohimbe była ponadto użytkowana do zwiększenia źrenic, w przypadku chorób serca oraz jako miejscowy środek znieczulający.

W XIX wieku pewni niemieccy misjonarze, będąc w zachodniej Afryce, odkryli yohimbe dla świata Zachodu.
Przywieźli ziele do Europy, gdzie błyskawicznie stało się szczególnie modne.
Pierwszy afrodyzjak dla pań i panów, który leczy impotencję!

W latach 60 Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków przeprowadziła kilka badań naukowych aby określić czy yohimbe faktycznie jest tak silnym afrodyzjakiem. Naukowcy odkryli, iż roślina ta jest naprawdę mocnym i efektywnym środkiem pobudzającym libido, zwłaszcza dla panów. Te same badania pozwoliły odkryć, iż yohimbe pomaga wyostrzyć zmysł dotyku oraz powoduje przyjemne odczucia wzdłuż kręgosłupa.

Yohimbe jest od lat jednym z najpopularniejszych suplementów dla obydwu płci.
Po zażyciu organizm rozkłada yohimbe do johimbiny, która asymilowana jest do krwioobiegu.


Johimbina, to alkaloid, który stanowi główny składnik aktywny Yohimbe.
Pobudzi do działania choćby najbardziej ospałą partnerkę
Dlaczego powinienem zażywać Yohimbe?

Popularność yohimbe nie wynika tylko z genialnego działania jako afrodyzjaktakże, jak dowodzą najnowsze badania, jest to roślina o bardzo silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Badania naukowe wykazują, iż yohimbe jest jeszcze wazolidatorem, co oznacza,zwiększa naczynia krwionośne i polepsza krążenie w peryferyjnych członkach ciała. Innymi słowy, może sprawnie przeciwdziałać impotencji jak dodatkowo wzmagać pociąg płciowy (libido) u pań i panów.

na dodatek, yohimbe, jak wykazano, pomaga uniemożliwiać zatykaniu się arterii, co prowadzi do zaburzenia czynności serca lub wylewu. Yohimbe nie tylko pomaga mężczyznom w przypadku problemów z seksem, wzmaga libido, zapobiega atakowi sercadodatkowo ma udowodnione działanie odchudzające jakoobniża syntezę tłuszczu przyspieszając mobilizację kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej.
na dodatek upraszcza rozbudowę tkanki mięśniowej u mężczyzn
Czy istnieją jakieś badania naukowe potwierdzające sprawność Yohimbe?

W podwójnie ślepej próbie, 182 mężczyznom z zaburzeniami erekcji, podawano 42mg yohimby dziennie.
W przeciągu miesiąca, 34% badanych stwierdziło całkowite wyleczenie problemów seksualnych,
a kolejne 24% zanotowało częściową udoskonalenie.

W innym badaniu na 48 mężczyznach z impotencją, 46% zauważyło ulepszenie funkcji seksualnych. Natomiast w badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie Stanforda, aż 90% badanych poddanych działaniu Yohimbe potwierdziło powiększenie podniecenia seksualnego w przeciągu jednej godziny.

Przytoczmy na koniec jedno ze starszych badań. W roku 1977 w Niemczech, przeprowadzono badanie na 86 pacjentach z zaburzeniami erekcji. Badani przyjmowali 30mg yohimby każdego dnia przez 8 tygodni. Wyniki wykazały, że 71% badanych odnotowało pozytywne zmiany w ogólnej poprawie funkcji seksualnych i libido.
Kto powinien przyjmować Yohimbe?

Wszyscy, którzy cierpią na impotencję i depresję odniosą największe, pozytywne efekty z przyjmowania Yohimbe. Także sportowcy i kulturyści, którzy marzą o kaloryferku na brzuchu uzyskując przy tym zdrowe serce.
Pozytywnie wpływa na potencję i układ krwionośny

Ile wynosi zalecana dawka?
Czy istnieją jakieś skutki uboczne i przeciwwskazania?

Wszyscy zażywający yohimbe powinni unikać pokarmów zawierających tyraminę, takich jak ser, czerwone mięso czy wątroba. Nie należy spożywać wymienionych produktów w czasie zażywania Yohimbe. Co więcej, antydepresanty takie jak Prozac mogą być przyjmowane razem z Yohimbe tylko pod kontrolą lekarza.


komponenty:
Kora Yohimbe wykorzystywana od lat
poprzez afrykańskie pleminiona

Dawkowanie: 2 Kapsułki

Zawartość opakowania: 50kapsułek

Zawartość części aktywnych: 1 kapsułka:
Wyciąg z kory Yohimbe (Corynanthe yohimbe): 2000mg


polecany sposób zastosowania:
Jedna tabletka do dwóch razy dziennie, podczas posiłku.

Ostrzeżenie: Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu jest przyjmowanie leków na: nadciśnienie, problemy z sercem, nerki, tarczycę, choroby psychiczne: lęki, depresję, epilepsję, wylew. Jeśli jesteś w ciąży albo karmisz piersią skonsultuj się z lekarzem zanim zażyjesz ten produkt. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie należy używać preparatu jeśli plomba bezpieczeństwa przy zakrętce jest zerwana.

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane