Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zestaw max na udaną erekcję marki Promedica ltd

Zestaw max na udaną erekcję marki Promedica ltd

PL 104.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3965372

Opis

QR CODE

komplet Herbat funkcjonalnych

Libido MAX

Specjalny pakiet herbat dla mężczyzn dzięki któremu seks stanie się prawdziwą przyjemnością. Pakiet gromadzi zioła afrodyzjakalne dzięki którym podniesie się libido a erekcja będzie trwała i długa.

teraz nie musisz kupować wszelkich herbat osobno i sprawdzać która jest najsilniejsza. Ten zestaw zawiera wyselekcjonowanie afrodyzjaki dzięki którym możesz osiągnąć niesamowicie efektywne rezultaty. Twoja partnerka będzie wreszcie zadowolona, a Ty odzyskasz siły seksualne na najwyższym poziomie.

Działanie poszczgólnych części:

Sarsaparilla to roślina rosnąca w Ameryce Środkowej i Południowej. O wyjątkowym zapachu. Od wielu lat jest używana w leczeniu problemów związanych z impotencją, skórnych, zapaleniu stawów i zmniejszenia stresu.

Wkrótce stwierdzono, że zioło posiada dużą liczba flawonoidów i saponin.

I właśnie wtedy osoby zajmujące się badaniem tego zioła stwierdzili,genialnie wspomaga leczenie zaburzeń erekcji i libida. W niektórych badaniach potwierdzono, że Sarsaparilla posiada także beta-sitesterol który ma działanie przeciwzapalne i może być pomocna dla osób z zapaleniem stawów.

stosowanie zioła może pomóc w:

- zaburzeniach erekcji

- wspomaga libido


- leczeniu zapalenia stawów

- stymulowaniu nerek

- ochronie wątroby

- działaniu przeciwzapalnym

- leczeniu egzemy

- leczeniu zapaleń skórnych


Sarsaparilla od lat jest jeszcze wykorzystywana do podniesienia libida nie tylko u lecz także u pań.Paullinia cupana stymuluje układ nerwowy, rozszerza zdolność koncentracji, hamuje poczucie głodu, poprawia kondycję i wydolność ogólną organizmu. Zawarta w Guaranie kofeina jest czynnikiem termogenicznym, dzięki czemu pobudza przemianę materii, a także wpływa na szybsze spalanie kalorii.Panax Ginseng - Amerykańskie badania dowiodły, że jest wspaniałym afrodyzjakiem. podnosi wydajność seksualną u mężczyzn i przedłuża czas erekcji. Dzieje się tak dlatego,składniki chemiczne zawarte w korzeniu rośliny uaktywniają pracę męskich hormonów.

Wielu ludzi na całym świecie używa żeń-szenia jako suplementu żywieniowego. Powszechnie wiadomo, że wzmaga on siły psychiczne i fizyczne. Aktywne substancje obecne w tej roślinie powiększają przyswajanie elementów odżywczych przez organizm. Dzięki temu jest on w stanie lepiej zastosować np. Witaminy i elementy mineralne, które coraz częściej dostarczamy mu w nieodpowiednich ilościach i proporcjach. Regularne spożywanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, niezależnie od wieku i płci. W Chinach nie poprzez przypadek nazywają go korzeniem życia; stosuje się go zwłaszcza dla podtrzymania chęci do życia i siły witalnej aby opóźnić cykl starzenia się.Lepidium meyenii syn. L. Peruvianum to roślina dwuletnia albo bylina o wysokości do kilkunastu centymetrów. Bezkompromisowcem leczniczym jest jej korzeń o średnicy 2-8 cm przypominający buraka. Maca rośnie w wysokich Andach, w Peru i Boliwii. Konwencjonalnie uprawiana jest na wysokości powyżej 4000 metrów, gdzie ze względu na niskie temperatury i silne wiatry niewiele innych roślin daje się uprawiać. Praktycznie wszystkie peruwiańskie uprawy macy są ekologiczne. Na tej wysokości rzadko występują szkodniki mogące zaszkodzić roślinie. Do nawożenia stosuje się z zasady nawóz pochodzący od owiec i alpak.

Lepidium Meyenii jako afrodyzjak w badaniach naukowych

Badania na zwierzętach potwierdziły cechy korzenia maca do zwiększania zachowań seksualnych. W 2000 roku Zheng opublikował wyniki badania, w którym ekstraktem etanolowym z macy karmiono myszy (40mg/kg masy ciała) i szczury (45, 180 lub 1800 mg/kg). Zaobserwowano wzrost krycia i zmniejszenie czasu niezbędnego do osiągnięcia pełnej erekcji.1. Kolejne dwa badania potwierdzają te wyniki. Szczury, którym podawano 15 i 75 mg/kg ekstraktu z macy2 i 24, 52 i 870 mg/kg ekstraktu z macy 3 szybciej przystępowały do kopulacji. Ograniczył się czas pomiędzy wytryskiem a przystąpieniem do kolejnej kopulacji.


Działanie macy sprawdzano także u ludzi. W badaniu metodą podwójnie ślepej próby z kontrolą placebo u panów, którzy przyjmowali 1500 lub 3000 mg maca, znacząco powiększyło się pożądanie seksualne (libido) po 8 tygodniach.4 Wyniki zostały potwierdzone w podobnych badaniach u kobiet i mężczyzn, przy zaimplementowaniu porównywalnych dawek.4,5,6,7,8 Jak ukazuje badanie, u panów maca rozszerza objętości nasienia, liczba plemników w ejakulacie, ilość ruchliwych plemników i ruchliwości plemników.

Najważniejsze atrybuty:

Naturalna w 100%
Pomaga utrzymać wyrównaną gospodarkę hormonalną
powiększa wydolność organizmu
Wspomaga system opornościowy
chroni przed szkodliwymi skutkami stresu
Pomaga utrzymać dietę i zrzucić zbędne kilogramy
rozszerza libido jednocześnie u kobiet jak i u panów

Capsicum annum jest użytkowana od wieków przez brazylijskich Indian, jako jeden z najskuteczniejszych afrodzyjaków. Nie tylko stymuluje libido,najczęściej zapewnia bezawaryjną erekcję. Jej działanie jest tak silne i wyraźne, że w Brazylii zwykło się mówić: 'Do 60-ki twój syn jest twoim własnym synem, a potem synem catuaby!?'

szczególnie SILNE EREKCJE KIEDY TYLKO ZECHCESZ!!!


Capsicum annum pomaga w utrzymaniu efektywności mężczyzn w każdym wieku. Jej zażywanie pozwala przedłużyć sprawność seksualną także mężczyznom dojrzałym i cieszyć się nią poprzez długie lata.

Capsicum annum możesz zażywać jako kurację przez kilka tygodni aby polepszyć w sposób trwały swą erekcję i wydolność seksualną lub wtedy, kiedy Ci trzeba. Catuaba zaczyna działać już po 30 -45 min. Działa podobnie jak wiagra, ale nie ma jej skutków ubocznych. Jest bezpieczna, bo naturalna.

Catuaba została wytwarzana poprzez naturę żeby pomóc mężczyznom w utrzymaniu produktywności seksualnej poprzez długie lata!

Capsicum annum pomoże Ci uzyskać:

- obszerniejszą i mocniejszą erekcję
- większą satysfakcję w życiu intymnym
- intensywniejszy orgazm
- lepsze ukrwienie narządów płciowych a tym samym większą wrażliwość na stymulację
- obszerniejszą solidność seksualną
- penis dłużej pozostaje twardszy i obszerniejszy w czasie erekcji
- zwiększenie penisa nawet w stanie relaksacji


Capsicum annum to afrodyzjak, który koncentruje w sobie wszystkie mocne strony: zwalcza impotencję, stymuluje pożądanie i wzmacnia energię seksualną.
Analizy farmakologiczne dostarczyły dowodu na fitosterole, a więc na składniki podobne do hormonu płciowego. Nawet po długoletnich badaniach nie stwierdzono przy tym żadnych skutków ubocznych.Skład opakowania: zestaw 5 herbat wspomagających męska potencję.

Paullinia cupana 10g
Lepidium Meyenii 20g,
Sarsaparilla
10g,
Panax Ginseng 10g,
Yerba Mate Katuava 30g,


używanie: instrukcja zawarta w opakowaniu

Ważność: 11/2013

Uwaga! Zdjęcie towaru jest wizualizacją poglądową. Herbaty wysyłamy w opakowaniach ekonomicznych.

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane