Polska - Potencja - erekcja - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zestaw MAX PLUS, podnosi libido

Zestaw MAX PLUS, podnosi libido

PL 105.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3965364

Opis

QR CODE

zestaw Herbat funkcjonalnych

Libido MAX PLUS

Specjalny pakiet herbat dla mężczyzn dzięki któremu seks stanie się prawdziwą przyjemnością. Komplet posiada zioła afrodyzjakalne dzięki którym podniesie się libido a erekcja będzie trwała i długa.

zestaw MAX PLUS został na dodatek wzbogacony o nastepną herbatę - Ptychopetalum Olacoides. Daje to jeszcze pokaźniejsze poczucie komfortu przy zbliżeniu płciowym. Afrodyzjak ten to jeden z liderów wśród ziół wykorzystywanych na udoskonalenie męskiej wydolności seksualnej.

dzisiaj nie musisz kupować wszystkich herbat osobno i sprawdzać która jest najsilniejsza. Ten zestaw zawiera wyselekcjonowanie afrodyzjaki dzięki którym możesz osiągnąć niesamowicie skuteczne rezultaty. Twoja partnerka będzie wreszcie zadowolona, a Ty odzyskasz siły seksualne na najwyższym poziomie.

Działanie poszczgólnych składników:

Ptychopetalum Olacoides zwana także ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do powszednich czynności, jak i do zdobywania łóżkowych szczytów. Rekomendowany dla osób, które cierpią na osłabienie aktywności seksualnej. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy używane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido.


Ten towar działa 2 fazowo!!


- Systematyczne przyjmowanie podciąga LIBIDO!!!


- Działa w sferze psychiki -osoby posiadające problem z przedwczesnym wytryskiem będą zdumieni efektami.


- Dzięki składnikom w nim zawartym Reguluje system hormonalny co jest podstawą dla naszych zachowań seksualnych.


- powoduje, że że rozpoczyna Ci się chcieć i jest lepiej niż w Twoich najkorzystniejszych czasach.

Sarsaparilla to roślina rosnąca w Ameryce Środkowej i Południowej. O unikatowym zapachu. Od wielu lat jest stosowana w leczeniu problemów związanych z impotencją, skórnych, zapaleniu stawów i zmniejszenia stresu.

Wkrótce stwierdzono, że zioło gromadzi dużą liczba flawonoidów i saponin.

I właśnie wtedy osoby zajmujące się badaniem tego zioła stwierdzili,genialnie wspomaga leczenie zaburzeń erekcji i libida. W niektórych badaniach potwierdzono, że Sarsaparilla gromadzi także beta-sitesterol który ma działanie przeciwzapalne i może być pomocna dla osób z zapaleniem stawów.

używanie zioła może pomóc w:

- zaburzeniach erekcji

- wspomaga libido


- leczeniu zapalenia stawów

- stymulowaniu nerek

- ochronie wątroby

- działaniu przeciwzapalnym

- leczeniu egzemy

- leczeniu zapaleń skórnych


Sarsaparilla od lat jest w dodatku stosowana do podniesienia libida nie tylko u ale także u pań.Paullinia cupana stymuluje układ nerwowy, zwiększa zdolność koncentracji, hamuje poczucie głodu, udoskonala kondycję i wydolność ogólną organizmu. Zawarta w Guaranie kofeina jest czynnikiem termogenicznym, dzięki temu pobudza przemianę materii, a także wpływa na szybsze spalanie kalorii.Panax Ginseng - Amerykańskie badania dowiodły, że jest nieprzeciętnym afrodyzjakiem. podwyższa wydajność seksualną u mężczyzn i przedłuża czas erekcji. Dzieje się tak dlatego,składniki chemiczne zawarte w korzeniu rośliny uaktywniają pracę męskich hormonów.

Wielu ludzi na całym świecie używa żeń-szenia jako suplementu żywieniowego. Powszechnie wiadomo, iż wzmaga on siły psychiczne i fizyczne. Aktywne substancje obecne w tej roślinie rozszerzają przyswajanie elementów odżywczych przez organizm. Dzięki czemu jest on w stanie lepiej zastosować np. Witaminy i składniki mineralne, które coraz częściej dostarczamy mu w nieodpowiednich ilościach i proporcjach. Regularne spożywanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, niezależnie od wieku i płci. W Chinach nie przez przypadek nazywają go korzeniem życia; stosuje się go zwłaszcza dla podtrzymania chęci do życia i siły witalnej by opóźnić cykl starzenia się.Lepidium meyenii syn. L. Peruvianum to roślina dwuletnia lub bylina o wysokości do kilkunastu centymetrów. Ascetyczncem leczniczym jest jej korzeń o średnicy 2-8 cm przypominający buraka. Maca rośnie w wysokich Andach, w Peru i Boliwii. Klasycznie uprawiana jest na wysokości powyżej 4000 metrów, gdzie ze względu na niskie temperatury i silne wiatry mało innych roślin daje się uprawiać. Praktycznie wszystkie peruwiańskie uprawy macy są organiczne. Na tej wysokości rzadko występują szkodniki mogące zaszkodzić roślinie. Do nawożenia stosuje się przeważnie nawóz pochodzący od owiec i alpak.

Lepidium Meyenii jako afrodyzjak w badaniach naukowych

Badania na zwierzętach potwierdziły parametry korzenia maca do rozszerzania zachowań seksualnych. W 2000 roku Zheng opublikował wyniki badania, w którym ekstraktem etanolowym z macy karmiono myszy (40mg/kg masy ciała) i szczury (45, 180 albo 1800 mg/kg). Zaobserwowano wzrost krycia i zmniejszenie czasu koniecznego do osiągnięcia pełnej erekcji.1. Kolejne dwa badania potwierdzają te wyniki. Szczury, którym podawano 15 i 75 mg/kg ekstraktu z macy2 i 24, 52 i 870 mg/kg ekstraktu z macy 3 szybciej przystępowały do kopulacji. Obniżył się czas pomiędzy wytryskiem a przystąpieniem do kolejnej kopulacji.


Działanie macy sprawdzano także u ludzi. W badaniu metodą podwójnie ślepej próby z kontrolą placebo u mężczyzn, którzy przyjmowali 1500 albo 3000 mg maca, znacząco zwiększyło się pożądanie seksualne (libido) po 8 tygodniach.4 Wyniki zostały potwierdzone w podobnych badaniach u kobiet i mężczyzn, przy zastosowaniu porównywalnych dawek.4,5,6,7,8 Jak pokazuje badanie, u mężczyzn maca powiększa objętości nasienia, ilość plemników w ejakulacie, ilość ruchliwych plemników i ruchliwości plemników.

Najważniejsze cechy:

Naturalna w 100%
Pomaga utrzymać wyrównaną gospodarkę hormonalną
zwiększa wydolność organizmu
Wspomaga system opornościowy
chroni przed krzywdzącymi skutkami stresu
Pomaga utrzymać dietę i zrzucić zbędne kilogramy
powiększa libido równocześnie u kobiet jak i u mężczyzn

Capsicum annum jest stosowana od wieków przez brazylijskich Indian, jako jeden z najskuteczniejszych afrodzyjaków. Nie tylko stymuluje libido,typowo zagwarantuje niezawodną erekcję. Jej działanie jest tak silne i wyraźne, że w Brazylii zwykło się mówić: 'Do 60-ki twój syn jest twoim własnym synem, a potem synem catuaby!?'

nad wyraz SILNE EREKCJE KIEDY TYLKO ZECHCESZ!!!


Capsicum annum pomaga w utrzymaniu skuteczności mężczyzn w każdym wieku. Jej zażywanie pozwala przedłużyć skuteczność seksualną także mężczyznom dojrzałym i radować się nią przez długie lata.

Capsicum annum możesz zażywać jako kurację przez kilka tygodni by polepszyć w sposób trwały swą erekcję i wydolność seksualną lub wtedy, kiedy potrzebujesz. Catuaba zaczyna działać już po 30 -45 min. Działa podobnie jak wiagra, lecz nie ma jej skutków ubocznych. Jest bezpieczna, bo naturalna.

Catuaba została tworzona poprzez naturę żeby pomóc mężczyznom w utrzymaniu skuteczności seksualnej przez długie lata!

Capsicum annum pomoże Ci uzyskać:

- pokaźniejszą i mocniejszą erekcję
- obszerniejszą satysfakcję w życiu intymnym
- intensywniejszy orgazm
- lepsze ukrwienie narządów płciowych a tym samym obszerniejszą wrażliwość na stymulację
- obszerniejszą trwałość seksualną
- penis dłużej pozostaje twardszy i pokaźniejszy w czasie erekcji
- rozszerzenie penisa choćby w stanie relaksacji


Capsicum annum to afrodyzjak, który koncentruje w sobie wszystkie atuty: zwalcza impotencję, stymuluje pożądanie i wzmacnia energię seksualną.
Analizy farmakologiczne dostarczyły dowodu na fitosterole, a więc na elementy podobne do hormonu płciowego. Nawet po długoletnich badaniach nie stwierdzono przy tym żadnych skutków ubocznych.Skład opakowania: pakiet 6 herbat wspomagających męska potencję.

Paullinia cupana 10g

Lepidium Meyenii 20g,

Sarsaparilla 10g,

Panax Ginseng 10g,

Yerba Mate Katuava 30g,

Ptychopetalum Olacoides 20g


stosowanie: instrukcja zawarta w opakowaniu

Ważność: 11/2013

Uwaga! Zdjęcie artykułu jest wizualizacją poglądową. Herbaty wysyłamy w opakowaniach ekonomicznych.

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane