Polska - Powiększanie penisa - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - MegaSize, wreszcie większy penis, 3BBF-667F3

MegaSize, wreszcie większy penis, 3BBF-667F3

PL 197.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3966089

Opis

QR CODE
MegaSize 65caps - Kapsułki na rozszerzenie penisa i wzrost potencji

Oczekujesz solidnych efektów?

Nie chcesz kolejnego suplementu na erekcję, który miał działać, a okazał się tylko wydobywaniem pieniędzy? Masz dość przerobionych komputerowo zdjęć, które „ukazują" niesamowite efekty leków na potencję?

Masz dość nic niewartych preparatów, w których dobra była tylko reklama?
My też! Dlatego znaleźliśmy dla Ciebie MEGASIZE

Przekonaj się, jak bez wysiłku osiągnąć:
 • Chlorowodorek L-argininy – zagwarantuje wzmocnienie erekcji i udoskonala krążenie krwi w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Tym samym wpływa poprawnie na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych u Ciebie i partnerki.
 • Tribulus terrestris – niepozornie wyglądająca roślina o wyjątkowych właściwościach. Od wielu tysięcy lat użytkowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako afrodyzjak. To, o czym dawni medycy wiedzieli od wieków, zostało potwierdzone w testach przeprowadzonych w innowacyjnych, współczesnych laboratoriach. Badania wykazały, iż wyciąg z Tribulus terrestris ma działanie pobudzające, a tym samym prawidłowo wpływa na pobudzenie seksualne, rozszerza także poziom testosteronu, czyli „hormonu męskości".
 • Pestki dyni – to wszechstronne wsparcie dla Twojego organizmu. Pestki dyni bogate są w niemało składników odżywczych, a jednym z najważniejszych jest należycie znany minerał: cynk. Tak! Ten sam cynk, który znajduje się w wielu suplementach diety dla pań, jest niezbędny także Tobie, ale z zupełnie innego powodu. Dzięki niemu organizm łatwiej radzi sobie z syntezą testosteronu, dzięki temu staje się bardziej przewidywalny w reakcjach na pobudzenie seksualne. Ponadto pestki dyni chronią także przed chorobami prostaty i działanie to zostało potwierdzone w badaniach naukowych.
 • Żeń-szeń (Panax ginseng) – kolejne perfekcyjne odkrycie medycyny dalekiego Wschodu, o którym Europejczycy dowiedzieli się dużo stuleci później. Dziś działanie żeń-szenia jest już naukowo udowodnionym faktem: ekstrakt z tej rośliny dodaje organizmowi mocnej dawki energii, polepsza produktywność i likwiduje zmęczenie.
  lecz jest jeszcze jeden powód, dla którego żeń-szeń doskonale ulepsza produktywność seksualną: jego elementy stymulują organizm do syntezy tlenku azotu, a ten z kolei powoduje powiększenie naczyń krwionośnych, niezbędne do uzyskania silnej i trwałej erekcji. Działanie żeń-szenia jest tak produktywne, iż naukowcy oficjalnie polecają go jako wsparcie nawet w leczeniu zaburzeń funkcji seksualnych.
 • Palma sabałowa – ponieważ chcesz radować się udanym życiem seksualnym poprzez sporo lat. Palma sabałowa to prawdziwy skarb amerykańskiej medycyny naturalnej. Dba nie tylko o Twoją obecną, lecz także przyszłą produktywność seksualną i zdrowie – uniemożliwia bowiem przerostowi prostaty i wspomaga panów, którzy zmagają się z łagodnym przerostem gruczołu krokowego.
 • Cytryniec chiński (Shizandra chinensis) – roślina, która przywędrowała do Europy jako dziedzictwo konwencjonalnej medycyny chińskiej. Działa dwojako: z jednej strony powiększa satysfakcję i popęd seksualny, z drugiej – działa ogólnie na cały organizm, wzmacniając go.
 • Pieprz Cayenne – przyprawa, pochodząca z Ameryki Południowej. Jej działanie? Możesz odgadnąć sam: pieprz Cayenne jest ostry, działa zatem rozgrzewająco i pobudzająco. Przyprawy od wieków postrzegane były jako bardzo silne afrodyzjaki, wzmacniające popęd seksualny. Ten składnik sprawi, iż w Waszej sypialni zrobi się jeszcze goręcej.
 • konkretne składniki = mocny efekt

  Ludzie od wieków szukali sposobu na poprawienie swojego życia seksualnego. I osiągali nadzwyczajne efekty bez współczesnej nauki, bez przemysłu farmaceutycznego i stworzonych przez niego substancji. Historia donosi o wielu kochankach, którzy byli znani ze swoich nieszablonowych możliwości seksualnych. Większość z nich miała jednak swój sekret... Czyli dobrze dopasowane afrodyzjaki.
  Dlatego, szukając efektywnego sposobu na potencję, wróciliśmy do komponentów znanych od wieków i zbrataliśmy je tak, żeby uzyskać najszczególniejszy realny efekt.  Bezpieczna i przebadana formuła

  Męskość z Dalekiego Wschodu

  Mieszkańcy Azji znali się na seksie jak niedużo kto. Starczy przypomnieć, iż to oni stworzyli Kamasutrę, która do dziś inspiruje kochanków na całym świecie. Ale pozycje opisane w Kamasutrze czy przedstawione na dawnych malowidłach i rzeźbach to nie wszystko. Daleki Wschód to także doskonała medycyna, która dostarczyła nam gotowe rozwiązanie problemów z potencją, erekcją i libido.  Dlaczego odkrywamy ją dopiero dzisiaj?

  Jesteśmy niedowiarkami. Dawna medycyna od wieków podsuwała nam gotowe rozwiązania, lecz my dopiero dzisiaj umiemy je docenić. Teraz, ponieważ współcześni naukowcy sprawdzili w laboratoriach ich działanie i wyjaśnili procesy chemiczne i biologiczne, które powodują, iż niepozornie wyglądające rośliny potrafią wzmocnić Twoją naturalną męskość.  Dlaczego nie realizujesz w pełni swych możliwości seksualnych?

  Stać Cię na więcej! Twój organizm czeka tylko, aż dostarczysz mu komponentów, których mu brakuje. Stres, zmęczenie, zła dieta i nieregularny tryb życia niszczą Twoje życie seksualne. Lecz w każdej chwili możesz to zmienić. Czy wiesz, że:

  • niedobory cynku w organizmie zniżają poziom testosteronu, który jest podstawowym hormonem męskości?
  • głównym czynnikiem wpływającym na siłę i jakość erekcji jest efektywność przepływu krwi w naczyniach krwionośnych?
  • choćby drobny przerost prostaty może zaburzać funkcje seksualne i zniżać satysfakcję z życia seksualnego?

  Udany seks to... Procesy chemiczne i biologiczne w Twoim organizmie. Dzięki nim pozbywasz się ograniczeń, zyskujesz konkretne możliwości i naprawdę czerpiesz radość z życia seksualnego. Odzyskujesz pewność siebie i zyskujesz uznanie partnerki.  Dlaczego Twoja partnerka kupiłaby dla Ciebie MEGASIZE?

  Silniejsza i dłuższa erekcja to pokaźniejsza radość z seksu, bez przykrych nieprzewidzianek. Wzmocnienie erekcji i rozszerzenie penisa, związane z silniejszym napływem krwi do znajdujących się w nim naczyń krwionośnych, oznacza także ulepszoną penetrację i mocniejsze doznania dla Was obojga.

  rozszerzenie Twojej produktywności seksualnej, obszerniejsza energia i witalność, a także eliminacja skutków codziennego zmęczenia i stresu powodują, iż wasze życie seksualne uzyskuje zupełnie nieznaną Wam dotychczas jakość!  Dlaczego jeszcze warto wypróbować MEGASIZE?

  Dzięki MEGASIZE dbasz nie tylko o potencję seksualną, lecz także o zdrowie. Specyficzne, skrupulatnie wyselekcjonowane składniki suplementu chronią Cię przed przerostem prostaty, a choćby wspomagają, jeśli cierpisz na łagodny przerost gruczołu krokowego.

  MEGASIZE to kompilacja naturalnych składników. Zawarte w nim wyciągi i ekstrakty, m. In. Z żeń-szenia, dyni i palmy sabałowej, wpływają prawidłowo na cały Twój organizm. Poprawiają krążenie, eliminują zmęczenie oraz działają wzmacniająco. Od teraz, poprawiając potencję, możesz zadbać jednocześnie o zdrowie, by jeszcze dłużej radować się znakomitym samopoczuciem – nie tylko w sypialni.  sprawdź, co czyni Cię mistrzem seksu:
  To 7 bezkonkurencyjnych składników MEGASIZE!  Zamów i przekonaj się sam

  Aby zaznać idealnego efektu MEGASIZE, po prostu wypróbuj go. Od dzisiaj 1 kapsułka dziennie zastąpi Ci wszystkie suplementy i preparaty na potencję, jakie do tej pory stosowałeś. To opłacalne, zdrowe i wyjątkowo wydajne rozwiązanie wszystkich problemów seksualnych.  Ciesz się życiem i dowiedz się, jak duże są Twoje możliwości, jeśli nic Cię nie ogranicza!

 • dłuższą i silniejszą erekcję,
 • wyraźne rozszerzenie penisa,
 • silniejsze odczuwanie przyjemności seksualnej,
 • wzrost libido,
 • przypływ energii i witalności.

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane