Polska - Powiększanie penisa - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Penisbooster ii penisfit 60 kaps. + penisfit krem 50 ml marki Shs

Penisbooster ii penisfit 60 kaps. + penisfit krem 50 ml marki Shs

PL 299.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #3966093

Opis

QR CODE

świetny pakiet zwiększający penisa

Polecamy wykorzystywanie jednocześnie 2 metod:

Tabletek zwiększających penisa PenisFit i kremu zwiększającego penisa PenisFit-krem

Dzięki połączeniu tabletek posiadających silne działanie zwiększające i utrwalające zmiany i kremu działającego bezpośrednio i błyskawicznie na tkankę penisa pierwsze efekty mogą być już widoczne po 5 dniach wykorzystywania według oficjalnych danych producenta.

Pierwsze efekty widoczne są już po lku dnaich stosowania!!!

Jak działa zestaw PenisBooster II?
Są to odżywcze suplementy diety bazujące na naturalnych, ziołowych składnikach wywołujące proporcjonalne trwałe wydłużenie waszego penisa, powodująw trakcie wzwodu jest on zawsze twardszy i pełniejszy, rozszerzają tym samym waszą pewność siebie i satysfakcję partnerki.

Penis składa się z trzech głównych komór, które wypełniają się krwią podczas erekcji. Dwie największe u góry Corpora Covernosa i mniejszej na dole Corpus Spongisum. Podczas erekcji właśnie te komory zbudowane z ciał jamistych otwierają się na wpływającą krew. Większa ilość krwi oznacza obszerniejszego penisa.

Penis jest zbudowany w głównej mierze z sprężystych i sprężystych elementów ciał jamistych. To od nich zależy wielkość waszego penisa - im bardziej one się rozciągną tym staje się masywniejszy. Organizm człowieka ma spore zdolności adaptacyjne. Właśnie ta cecha jest wykorzystywana poprzez preparaty zwiększające wywołujące stopniowy coraz większy napływ krwi do penisa poprzez co ciała jamiste dopasowując się do tych zmian stają się bardziej absorpcyjne i rozciągliwe. Dlatego tak ważne jest systematyczne i dłuższe użytkowanie tych środków w połączeniu z aktywnością seksualną.

Dzięki zaimplementowaniu zestawu PenisBooster II możesz osiągnąć:

- proporcjonalny wzrost wielkości penisa o 6-9 cm.
- rozszerzony obwód penisa o 25%
- zwiększone seksualne pożądanie
- rozszerzona i zintensyfikowana seksualna przyjemność
- większa i dłuższa 100% erekcja


PenisFit to kompleksowy suplement posiadający w swoim składzie sporo aktywnych składników stymulujących pożądane zmiany. Jak każdy suplement diety dostarczają organizmowi środki odżywcze w maksymalnych dziennych bezpiecznych dla zdrowia dawkach. Dlatego stosowny okres używania to kilka miesięcy dla uzyskania pełnych zamierzonych efektów.

Czy PenisFit działa na psychikę?
polepsza życie seksualne, co daje w konsekwencji wzrost pewności siebie w sprawach seksu, redukcja stresu i uczucia niepokoju z powodu nieudanego życia seksualnego.

Wzrost wytrzymałości i skuteczności seksualnej dzięki ulepszonemu krwioobiegowi wzmacnia wytwarzanie hormonów, wzmacnia system nerwowy, działa antystresowo, powiększa siły życiowe, rozszerza naczynia sercowe ułatwiając krążenie.

Penis jak inne organy tym bardziej się rozwinie im częściej się go używa!

Połączcie więc kurację wraz z aktywnością seksualną!

Badania wykazały,towar nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczny dla zdrowia

Oto fakty:

* przeciętna długość penisa w stanie erekcji wynosi 16-17cm. Ponad 80% wszelkich mężczyzn posiada taki albo mniejszy rozmiar;
* 55% panów nie może odbywać stosunku dłużej niż 3 minuty bez wytrysku z powodu niewykształconych mięśni penisa;
* Ponad 78% mężczyzn chciałoby powiększyć swojego penisa, jeśli miałoby taką możliwość;
* 33% pań nigdy nie osiągnęło orgazmu w trakcie stosunku, i 76% przyznaje, iż są nie usatysfakcjonowane z seksualnych poczynań partnerów jak dodatkowo z wymiaru ich członka;
* 99% wszelkich panów ma słabszego, mniejszego i mniej wykształconego penisa w stosunku do tego co mogliby posiadać stosując skuteczne suplementy.Jeśli nie jesteś zadowolony z wielkości Twojego penisa dokładnie zapoznaj się z poniższymi faktami:


W odpowiedzi na przeprowadzoną ankietę, 67% wszystkich zapytanych pań przyznało, że jest niezadowolone z wymiaru penisa swego partnera. To dowodzi,rozmiar ma znaczenie dla Pań. Kobiety postrzegają panów z obszerniejszym penisem jako bardziej interesujących i efektywnych seksualnie. Pokaźniejszy penis oznacza większą powierzchnię styku ze ściankami pochwy, co z kolei prowadzi do intensywniejszej stymulacji i w rezultacie obszerniejszej przyjemności odczuwanej przez kobietę.

PenisFit umożliwia wielkie rozszerzenie penisa, co na skutek czego wznosi samoocenę,, a także bezpośrednio przyczynia się do rozszerzenia osiągnięć seksualnych. Oryginalny PENILARGE to ulepszona kuracja powiększająca penisa, opracowana według najnowszych technologii i receptur!

PenisFit to artykuł nr 1 wśród preparatów w Europie.
Przy trafnym używaniu środek ten zapewnia zwiększenie tkanki mięśniowej członka nawet do 50%, a także zwiększenie choćby 3-krotnie siły wytrysku.


stosowanie PenisFit a Twoje zdrowie:
Pamiętajcie, to są wyjątkowo dobre środki posiadające w swym składzie sporo aktywnych części stymulujących pożądane zmiany. Jak każdy suplement diety dostarczają organizmowi środki odżywcze w maksymalnych dziennych bezpiecznych dla zdrowia dawkach. Dlatego niewiele znaczący okres użytkowania specyfiku to kilka tygodni, a adekwatny kilka miesięcy dla uzyskania pełnych zamierzonych efektów. My w odróżnieniu do innych sprzedawców piszemy o tym uczciwie!

- poprawia życie seksualne co daje w konsekwencji wzrost pewności siebie w sprawach seksu
- redukcja stresu i uczucia niepokoju z powodu nieudanego życia seksualnego
- wzrost wytrzymałości i wydajności seksualnej dzięki udoskonalonemu krwioobiegowi
- wzmacnia wytwarzanie hormonów, wzmacnia system nerwowy, działa antystresowo
- rozszerza siły życiowe, powiększa naczynia sercowe upraszczając krążeniePenis jak inne organy tym bardziej się rozwinie im częściej się go używa! Połączcie więc kurację wraz z aktywnością seksualną i ćwiczeniami.

na dodatek dla przyspieszenia efektu powiększenia do PenisFit proponujemy nieprzeciętny krem PenisFit. Jego działanie spowoduje, iż efektu będą szybsze i bardziej widoczne:)


i ich działanie w preparacie PenisFit
Przeczytajcie dokładnie - my wiemy co oferujemy, wybraliśmy ten środek spomiędzy wielu ze względu na najlepszy skład i działanie.

Eleutherococcus Senticosus (Siberian Ginseng
) Sproszkowana kora korzeni użytkowana w Chinach dla zachowania sił witalnych normalizowania funkcji życiowych a także wzmożenia popędu płciowego. Wykorzystywany w celu rozszerzenia wydolności umysłowej i fizycznej, również w poprawieniu zdolności reproduktywnych - powiększenie częstości ejakulacji i obfite rozszerzenie objętości spermy.


Ptychopetalum Olacoides (Muira Puama) Medycyna indiańska wykorzystuje cechy Muira Puamy w leczeniu i uniemożliwianiu osłabienia organizmu, problemom z potencją, reumatyzmem, chorobami nerwowymi i w uniemożliwianiu łysienia. Najnowsze badania seksuologów wskazują, iż odkrycia amazońskiej medycyny ludowej można potwierdzić w sposób naukowy. Muira Puama jest obecnie najistotniej obiecującym, naturalnym i bezpiecznym środkiem który znajduje użycie w przeciwdziałaniu obniżenia potencji.


Serenea Repens (Saw Palmetto) ekstrakty z amerykańskiej karłowatej palmy jak wykazały najnowsze badania mają udowodnione korzystne działanie w leczeniu przerostu prostaty, wpływają pozytywnie na skuteczność seksualną, zapobiegają impotencji i przedwczesnym wytryskom.


Burra Gokhru (Tribulus Terrestris) Jest afrodyzjakiem użytkowanym od wieków w medycynie ludowej. Stymuluje bezpośrednio przysadkę mózgową do większej produkcji hormonu lutenizującego, który działa na jądra pobudzając je do syntezy własnego testosteronu. Wysoki poziom tego hormonu gwarantuje prędki rozwój tkanki mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej. Używanie preparatu u panów sprawia powiększenie popędu seksualnego, rozszerzenia masy i siły mięśniowej. Jest to najsilniejsza naturalna formuła anaboliczna.


Epimedium Sagittum (Horny Goat Weed) roślina znana jako kozi chwast albo kozie ziele od ponad 2000 lat w Chinach wykorzystywana przez mężczyzn do poprawy funkcji seksualnych, rozszeża naczynia krwionośne w penisie otwierając go na obszerniejszy napływ krwi, rozszerza erekcję, poziom libido, stymuluje produkcję testosteronu, powiększa pojemność wytrysku.


L-Arginine 100mg/tab (Arginina względnie egzogenny aminokwas) bierze udział w procesie regeneracji komórek, w reakcjach wytrzymałościowych, w regulacji hormonalnej i w metabolizmie białek. Powoduje zwiększanie się masy mięśni i zniżanie się ilości tłuszczów. Powiększa żywotność, ruchliwość i liczba plemników. Produktywnie wspomaga leczenie bezpłodności i impotencji. Wzmacnia erekcję.


Calcium 105mb/tab wapń minerał którego jest największa liczba w ludzkim organiźmie, więcej aniżeli 99% procent znajdujemy w układzie kostnym i zębach, pozostały 1% nad wyraz wyraźny m.in. W krwi i mięśniach. Jest potrzebny do pracy mięśni, produkcji krwi usprawnia wydzielanie hormonów i enzymów, jest niezbędny do wysyłania danych poprzez układ nerwowy. Jego stały poziom jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

zestaw mieści PenisFit 60 tabletek + PenisFit krem 50ml

Euro Pharmacy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane