Polska - Fotografia i optyka - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Filtr połówkowy szary NUANCES ND16 Soft Cokin Z-Pro (3611531100335)

Filtr połówkowy szary NUANCES ND16 Soft Cokin Z-Pro (3611531100335)

PL 680.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #1763088

Opis

QR CODE
Filtry szare Cokin NUANCES (wymiar L) powstają w oparciu o wykorzystanie technologii powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270®. Tego typu szkło jest znane ze swej wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo charakteryzuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła oraz wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, że filtry Cokin NUANCES wykazują się niemal perfekcyjną neutralnością zarówno w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki czemu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.
Filtry Cokin NUANCES są zaprojektowane specjalnie do tego, żeby z ich pomocą rejestrować fotografie o szczególnie długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną w trakcie filmowania z płytką głębią ostrości.
Filtry Cokin NUANCES są kompatybilne z systemem Cokin CREATIVE.

Filtr ND16 proponuje redukcję światła wynoszącą 4 poziomy przysłony na szarej części filtra. Posiada miękkie przejście gradacyjne.

Podstawowe parametry:
  • nadaje się do systemu Cokin Z-Pro (rozmiar L)
  • powłoki nanokrystaliczne
Photo4B
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane