Polska - Podstawki pod laptopa - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Podstawka chłodząca mc-cf18 rgb marki Modecom

Podstawka chłodząca mc-cf18 rgb marki Modecom

PL 129.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3962490

Opis

QR CODE

MODECOM SILENT FAN MC-CF18 RGB
Nowy model podstawki chłodzącej MODECOM MC-CF18 RGB, zaopatrzony został w dwa duże wentylatory o średnicy 115 mm. Jest to jedno z najefektywniejszych rozwiązań w podstawkach chłodzących oferowanych do notebooków dla graczy. MC-CF18 dedykowana jest do laptopów osiągających przy nowych konstrukcjach przekątną aż do 18 cali. Wyświetlacz LCD w nieskomplikowany sposób pozwoli wybrać pożądany tryb chłodzenia, inicjując od najcichszej opcji i kończąc na najmocniej wydajnej. Dzięki progresywnemu kształtowi w połączeniu z diodami RGB podstawka perfekcyjnie wpasuje się w większość gamingowych ekosystemów.

GAMINGOWE WZORNICTWO I FUNKCJONALNOŚĆ
Podstawka MODECOM SILENT FAN MC-CF18 RGB jest szczególnie mocna. Została stworzona z wysokiej klasy tworzyw. Jej górna część to gruby metal, który usztywnia konstrukcję oraz zagwarantuje jednostajne i równe położenie notebooka. Podstawka zaprojektowana została z myślą o najwyższym komforcie wykorzystywania. W modelu tym zaimplementowano szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym praca z komputerem przenośnym to czysta przyjemność. Na szczególną uwagę zasługują dwie składane nóżki, które pozwalają na zmianę poziomu kąta nachylenia stolika w niezwykle szerokim zakresie. Z kolei, umieszczony na jednym z boków podwójny port USB (HUB USB), umożliwia wygodne podłączenie do notebooka, bez konieczności blokowania portu USB. Dodatkowo, w celu rozszerzenia stabilności podkładki, w spodniej jej części zostały umieszczone, cztery gumowe antypoślizgowe podkładki. Górna część, także ma gumowe przeciwpoślizgowe podkładki dla maksymalnego zabezpieczenia notebooka przed zsuwaniem. Nadzwyczajny design, min. Podświetlenie RGB, a także produktywność sprawiają, że MODECOM SILENT FAN MC-CF18 RGB nadzwyczajnie wpasuje się w większość gamingowych ekosystemów.

Dwa niezwykle efektywne wentylatory
Poza fantastycznym wzornictwem podstawka MODECOM MC-CF18 cechuje się cichym działaniem dzięki zainstalowanym tylko dwóm wentylatorom 115 mm w technologii SILENT FAN. Na dodatek 6 trybów prędkości pozwala wybrać najodpowiedniejsza prędkość w danej chwili.

niesprężysta metalowa powierzchnia
Usztywnia konstrukcję oraz zagwarantuje stabilne i równe położenie laptopa.

Podświetlenie RGB
ładne podświetlenie LED RGB aż 10 trybów pracy.

Panel sterowania
Panel sterowania uzupełniony wyświetlaczem LCD umożliwia serowanie szybkością wentylatorów. Z poziomu panelu można je także wyłączyć. Ostatni przycisk służy do zmiany trybu pracy podświetlenia.

Kluczowe właściwości MODECOM SILENT FAN MC-CF18 RGB:

  • przeznaczony do najistotniej wymagających notebooków dla graczy, osiągających nawet 18''
  • Podświetlenie RGB (podstawka + wentylatory).
  • Dwa wyjątkowo sprawne wentylatory o średnicy 115 mm.
  • ekran LCD
  • nowatorska kompozycja progu do podtrzymywania notebooka.
  • znaczna rozpiętość kątów nachylenia.
  • Metalowa górna powierzchnia usztywnia konstrukcję i zagwarantuje stabilne i równe położenie laptopa
  • antypoślizgowe gumowe podkładki
  • Dwa złącza USB
MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane