Polska - Stacje dokujące i replikatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Dell Stacja dokująca Performance Dock WD19DC 240W (5397184187203)

Dell Stacja dokująca Performance Dock WD19DC 240W (5397184187203)

PL 1329.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #3962145

Opis

QR CODE

Prezentacja 3D: Stacja dokująca Performance Dock WD19DC 240W powiększ moc swojego komputera do 210 W dzięki najmocniej efektywnej, pierwszej na rynku modułowej stacji dokującej z dwoma portami USB-C o nowoczesnej konstrukcji.


Energia dla połączeń Moc przez cały dzień: technologia Dell ExpressCharge umożliwia naładowanie akumulatora do 80% obszerności w ciągu godzinyi, dzięki temu można najefektywniej zaplanować swój dzień pracy.


dostosowanie do zadań: wygodny wybór między pojedynczym a podwójnym portem USB-C; funkcja zgodna z naszymi stacjami roboczymi Precision 7000. Na dodatek, dzięki odłączanym magnetycznie kablom USB-Ci możnaprzystosować połączenia do swoich potrzeb.


niezrównana sprawność ładowania: ciesz się trzykrotnie pokaźniejszą mocą wyjściową i ładuj urządzenia jeszcze szybciej dzięki stacji dokującej z dwoma portami USB-C, gwarantującej do 210 W mocy. Z myślą o przyszłości Łączenie i dopasowywanie: nasza najszczególniejsza i najbardziej niezawodna stacja dokująca dopasowuje się do Twoich potrzeb.


nowoczesna budowa pozwala łatwo wymieniać moduły, jeśli niezbędna jest wymiana serwisowa lub rozbudowa systemów. Niesłychane możliwości połączeń: dwa porty USB-C sprawiają, że zasilanie, informacje, dźwięk i obraz można jeszcze łatwiej przesyłać poprzez jeden komfortowy przewód bez względu na stosowany system, a także komfortowo podłączać urządzenia peryferyjne.


na dodatek dzięki obsłudze nawet czterech wyświetlaczy, w tym jednego monitora 5K i dwóch monitorów 4Ki, można podłączyć wszystko, czego Ci trzeba. Czystość i porządek: możesz utrzymać skuteczność, montując stację dokującą za monitorem lub pod biurkiem przy pomocy opcjonalnego, zgodnego ze standardem VESA uchwytu montażowego, który gwarantuje całkowitą sprężystość dzięki wbudowanemu kablowi o długości 0,8 metra.


Optymalizacja miejsca pracy Płynnie i bez problemu: pracuj bez zakłóceń, korzystając z jednego oprogramowania wewnętrznego w naszych najłatwiejszych w obsłudze stacjach dokujących. Dodatkowo dzięki pakietowi Dell Client Command Suite i programowi Microsoft System Center Configuration Manager można prędko i z łatwością aktualizować oprogramowanie wewnętrzne bez konieczności ponownego uruchamiania stacji dokującej.


Bezpieczne funkcje usprawniające administrowanie: zapewnij bezpieczeństwo informacji dzięki przekazywaniu adresu MAC i zdalnemu wyłączaniu portów. Na dodatek funkcje takie jak rozruch w środowisku PXE, Wake-on-LAN i inne sprawiają, że praca w stacji dokującej jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej.


szybkie dane: dzięki transferowi informacji do 10 Gb/s nasze progresywne moduły pozwalają utrzymać sprawność, gdy stacja dokująca jest podłączona do wszelkich sprzętów.nadaje się do: UniwersalnaWymagania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: rozmiary: 20.5 x 9 x 2.9 cmPozostałe parametry: Zasilacz: 240 W...

Mall.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane