Polska - Stacje dokujące i replikatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Dell Universal Dock D6000 - EU 452-BCYH - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Dell Universal Dock D6000 - EU 452-BCYH - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

PL 955.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3962142

Opis

QR CODE

Zadokuj dowolny notebook wyposażony w porty USB-C w uniwersalnej stacji dokującej Dell D6000. Będziesz mógł podłączyć jednocześnie do trzech wyświetlaczy 4K. Pojedyncze połączenie kablowe USB-C umożliwia przesyłanie dźwięku, obrazu, danych i zasilania - umożliwiając prędkie i komfortowe doznanie w trakcie dokowania.


likwiduje to także konieczność używania dopełniającego zasilacza, dzięki temu Twoje biurko jest schludne i uporządkowane. Do stacji dokującej Dell Universal Dock D6000 można komfortowo przymocować dowolny notebook wyposażony w port USB-C albo USB 3.0.


Urządzenie proponuje uniwersalną zgodność z wieloma zróżnicowanymi markami komputerów i systemami operacyjnymi obsługującymi technologię DisplayLink. Przy swoim biurku czy we wspólnej przestrzeni roboczej możesz do swego kompatybilnego komputera prosto podłączyć monitory, mysz, klawiaturę i urządzenia dźwiękowe.


Do stacji dokującej można podłączyć 3 monitory na raz. Technologia DisplayLink pozwala odtwarzać przez złącze USB-C obraz na jednym ekranie Ultra HD 5K albo choćby trzech ekranach 4K. Dzięki technice plug-and-play podłączanie maszyn do stacji dokującej jest szybkie i komfortowe.


Jednym przewodem USB-C może być przesyłany dźwięk, obraz, informacje i energia. Na dodatek likwiduje to konieczność używania uzupełniającego zasilacza, co pomaga utrzymać ład i porządek w miejscu pracy....

Mall.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane