Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED AOC AG273QXP

LED AOC AG273QXP

PL 2099.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3375752

Opis

QR CODE

AOC AG273QXP to świetny monitor do grania we wszystkie warianty gier. Jego płaska matryca o przekątnej 27" wyświetla żywe i realistyczne barwy dzięki nowej technice Nano-IPS. Poza tym czas reakcji 1 ms i częstotliwość odświeżania 165 Hz pozwalają wyświetlać akcję na ekranie szybciej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.


Korzyści: ​ technologia Nano IPS jest oparte o nanocząsteczki zaimplementowane w podświetleniu LED ekranu z matrycą IPS. Te cząsteczki pochłaniają światło o zbyt szerokiej długości fali w celu poszerzenia gamy barw ekranu.


Częstotliwość odświeżania 165 Hz, istotnie przekraczająca typowe w branży 60 Hz, powoduje, że gry są wyjątkowo płynne. Zrealizuj potencjał swej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu.


Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz. Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są ukazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów.


Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. Korzystaj z najkorzystniejszej jakości obrazu, choćby w prędkich grach. Technika AMD FreeSyncPremium gwarantuje synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie.


AMD FreeSync Premium proponuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz obszerniejszego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy ilość klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.

MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane