Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED AOC CQ27G2U

LED AOC CQ27G2U

PL 1409.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094289

Opis

QR CODE

Monitor CQ27G2UPrzenoszący Cię w sam środek akcji 27-calowy odkształcony monitor dla graczy z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 msCQ27G2U to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto chce grać z przyjemnością w rozdzielczości QHD.


odkształcona 27-calowa matryca VA wyświetla obraz nieprzeciętnej jakości z częstotliwością odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 1 ms i płynnością zapewniana poprzez FreeSync. QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zagwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu i wysoki poziom jego szczegółowości.


Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 gwarantują wystarczającą liczba miejsca równocześnie na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. Curved wykrzywiona konstrukcja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.


1ms Czas reakcji piksela wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, polepszając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są pokazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.


144Hz Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki temu możesz starannie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas prędkich wyścigów.


Model: CQ27G2U/BKAkcesoria w komplecie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe cechy: informacje o gwarancji:...

Mall.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane