Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED AOC G2460PF

LED AOC G2460PF

PL 998.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094291

Opis

QR CODE

24-calowy wyświetlacz AOC G2460PF zaprojektowany dla poważnych graczy gwarantuje szczególnie płynne wrażenia z gry dzięki AMD FreeSync™. W połączeniu z kartą grafiki AMD Radeon™ i sterownikiem AMD Catalyst™, FreeSync™ płynnie synchronizuje częstotliwości odświeżania monitora i procesora graficznego, eliminując przerywanie, zrywanie klatek i opóźnienie sygnału wejściowego.


Ultrakrótki czas reakcji 1 ms i imponująca częstotliwość odświeżania 144 Hz ogranicza odwracające uwagę zakłócenia, jak rozmycie obrazu i ghosting, co może decydować o zwycięstwie albo porażce. Nieważne, czy ścigasz się na torze, czy podkradasz się do wroga w grze FPS, rozdzielczość Full HD zapewnia ostry i realistyczny obraz.


Trzyletnia gwarancja marka AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi albo ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt producenta.


Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC. Częstotliwość odświeżania 144 Hz Pożegnaj rozmycie obrazu! Zapewnij sobie dwukrotnie wyższą częstotliwość odświeżania w kontraście do innych monitorów i zapomnij o przeciwnikach wyglądających, jakby skakali w poprzek ekranu, co sprawia, że są tak nieprzystępnymi celami.


Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz widzisz kluczowe, pomijane wcześniej klatki na ekranie, co pozwala znacznie zobaczyć ruchy przeciwnika, z idealną płynnością, bez rozmycia obrazu i przerywania.


Gry są za prawidłowe, aby pozostawać niewidoczne. Czas reakcji GTG wynoszący 1 ms Czas reakcji piksela GTG 1 wynoszący 1 ms oznacza prędkość bez rozmycia, ulepszając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są pokazujene płynnie, bez irytujących efektów duchów.


Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi. Blokada bezpieczeństwa Kensington Nigdy nie musisz się więcej przejmować pozostawieniem monitora w trakcie drzemki na LAN Party.


Blokada Kensington daje Ci bezpieczeństwo i swobodę "podładowania akumulatorów" na następny mecz. +50 do Obrony. Regulacja wysokości i nachylenia Podstawa AOC dostosowywana w 4 kierunkach pozwala użytkownikowi na łatwą modyfikację wysokości monitora do 130 mm, obracanie monitora w lewo i w prawo, zmianę kąta nachylenia monitora, a także przekręcenie monitora o 90º w celu dopasowania do poziomu oczu.


Ciesz się długimi sesjami grania, korzystając z ergonomicznego komfortu. Granie, na Twój sposób. Flicker Free Hybrydowa technika AOC Flicker Free reguluje jasność bez efektu migotania, zapewniając wygodne oglądanie.


Centrum łączności zaimplementowany dynamiczny i pasywny koncentrator (hub) USB 2.0 gwarantują łatwo dostępne gniazda do komfortowego przyłączania maszyn USB. Gotowy do obsługi multimediów z wejściem HDMI - złącze HDMI (High-Definition Multimedia Interface) pozwala na podłączenie dopełniającego urządzenia do monitora z częstotliwością do 60 Hz.


Można ekspresowo przełączać między komputerem PC a konsolą, żeby korzystać z ogromnego bogactwa nowych możliwości, grając w swoje wszystkie ulubione gry na wszystkich ulubionych platformach. Display Port - DisplayPort pozostał zaprojektowany jako przyszły kanon cyfrowych połączeń video i audio, ponieważ ulepszoną sprawność od starszych formatów.


Dual Link DVI - Dual Link DVI praktycznie podwaja szerokość pasma wideo przy określonej częstotliwości taktowania piksela, co zapewnia obsługę wyższych częstotliwości odświeżania (120/144 Hz) i pokaźniejszą głębię odcieni.


technika AOC i-care AOC robi wszystko, żeby zapewnić komfort dla oczu, dzięki technologii AOC i-Care, która namierza natężenie światła otoczenia i odpowiednio dopasowuje jasność monitora. Wbudowany czujka mierzy oświetlenie otoczenia wokół monitora i automatycznie dostosowuje jasność ekranu w celu zapewnienia stosownego komfortu, ograniczając zmęczenie oczu.


' zastosowane głośniki Dzięki zastosowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, aby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.

MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane