Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED AOC G2490VXA

LED AOC G2490VXA

PL 749.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094299

Opis

QR CODE

Częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji MPRT 1 ms, a także obsługa FreeSync Premium w ekranie 24" Full HD
G2490VXA oferuje osiągi obszernego kalibru dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz, czasowi reakcji 1 ms (MPRT), FreeSync Premium do grania bez zrywania klatek i "czkawki" oraz olśniewające barwy dzięki matrycy VA zapewniającej wysoki kontrast.

1ms
Czas reakcji piksela GTG wynoszący 1 ms oznacza szybkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.

144Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w kontraście do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz starannie wymierzyć kolekcję w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas prędkich wyścigów.

FreeSync Premium~ G90 Gaming
Korzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach. Technika AMD FreeSyncPremium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium proponuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co obniża rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC likwiduje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.

Shadow Control
Wyprowadź starcie z cienia, dzięki funkcji AOC Shadow Control! Rozjaśnij ciemne obszary albo z powrotem schowaj je w ciemności w mgnieniu oka, bez wpływu na inne wyświetlane obszary.

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane