Polska - Monitory LED - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LED Dell S2721D

LED Dell S2721D

PL 1060.82 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3094296

Opis

QR CODE

Monitor Dell 27 S2721D.Inspirowany stylem życia monitor o przekątnej 27" i rozdzielczości QHD zapewniający niesamowitą jakość rozrywki. Sprawdź każdy szczegół wspaniała jakość obrazu: każdy obraz ożywa na tym 27-calowym ekranie z ultracienką ramką z trzech stron.


Rozdzielczość QHD (2560 × 1440) zapewnia 1,77 razy więcej szczegółów aniżeli rozdzielczość Full HD. Genialny pod każdym kątem: technologia IPS (In-Plane Switching) i 99% pokrycia gamy sRGB zezwalają na wyświetlanie niezwykłych barw przy szerokim kącie widzenia.


Rozrywka dla graczy: płynne, pozbawione zakłóceń wrażenia dzięki technice AMD FreeSync, z częstotliwością odświeżania do nawet 75 Hz. Wciągający dźwięk: dwa zaimplementowane głośniki o mocy 3 W unikatowe wrażenia dźwiękowe.


W trosce o oczy: monitor ma atest TÜV i został wyekwipowany w ekran z funkcją eliminującą migotanie i w funkcję ComfortView, która redukuje destrukcyjne promienie niebieskiego światła. Monitor powstał z myślą o stosownym komforcie dla oczu, choćby w przypadku dłuższego oglądania na przykład w trakcie kolejnego maratonu filmowego.


Zaprojektowano z myślą o jednym stylu życia: Twoim atrakcyjny wygląd: innowacyjna, elegancka budowa z subtelnie fakturowanym wzorem z tyłu monitora nadaje całości unikatowy wygląd. Zapewnia to harmonijne połączenie rewelacyjnego stylu i jakości w każdej przestrzeni życiowej.


Bezproblemowe przełączanie: wbudowane dwa porty HDMI usprawniają podłączenie urządzeń i pozwalają na bezproblemowe przełączanie się pomiędzy transmisjami strumieniowymi a grami konsolowymi. Zorganizowana praca: zachowaj porządek między aplikacjami, wiadomościami e-mail i oknami na jednym ekranie za pomocą funkcji Dell EasyArrange.


Model: S2721DAkcesoria w pakiecie: Monitor Cokół podstawy i podstawa przewód zasilający 1 kabel HDMI Pokrywa VESA Skrócony przewodnik konfiguracji informacje dotyczące bezpieczeństwa, ochrony środowiska i przepisów prawnych Akcesoria opcjonalne: Pozostałe cechy: dane o gwarancji:...

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane